Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Ana Sayfa   |  CİNSEL ÜRÜNLER   |  Afrodizyak Parfümler   |  aleron
ALERON BAY& BAYAN PARFÜM (75 ML)

ALERON BAY& BAYAN PARFÜM (75 ML)

Afrodizyak nedir ve nasıl etki eder?

afrodizyak; cinsel hormonların salgılanmasını sağlayan bitkisel karışımlardır.

bilinç altı koku ve sinyalleri ile erkeğin aynı anda 5 duyu organına birden hitap edebilen bu sihirli karışım sizi karşı konulmaz yapacak...158.00 TL 120.00 Fiyatı KDV Dahil
Ürün No : par03

Erkekleri kendinize aşık edin ! bağlayın ! çıldırtın !

İşte tam da aradığınız bu sihirli dokunuş…

Bir kadının erkekte yüz ve vücut hatlarından önce aradığı çok ince ve önemli bir ayrıntı daha vardır ki; bu da KOKU'dur. Erkeği özgür ve özgüven sahibi yapan en büyük faktörlerden birisidir koku…

Erkek; kullandığı kokunun duyu organlarına etkisi ile hareketleri, bakışları, düşünceleri, yürüyüşü, konuşması değişir ki koku aslında kişinin karakterinin bir sembolüdür. Bir kadını etkilemek için onun 5 duyusunu birden aynı anda harekete geçirebilmek gerekir.Afrodizyak; kadınlardaki cinsel hormonların şiddetli salgılanmasını sağlayabilir ve tepkilerindeki değişiklik gözle görülür derecede farklılıklar gösterir.
Afrodizyak parfümün içindekiler

Afrodizyak; cinsel hormonların salgılanmasını sağlayan bitkisel karışımlardır. 

Bilinçaltı koku sinyalleri ile kadının aynı anda 5 duyu organına birden hitap edebilen bu sihirli karışım tamamen sağlıklıdır.

Doktorlar tarafından önerilen bir çok kökü (hindistan cevizi, istiridye, garum, passiflora quadrangularis,fluoksetin, meskalin, lapis lazuli, moringa oleifera vb...) içerisinde barındırır..


Afrodizyak Etkileri Nelerdir?

 

·         Kadınların iletişimini hızlandırır. (Göz teması, Gülümseme, Saçları ile Oynama vb..)

·         Mevcut partnerinizde cinsel dürtülerin artışı ve Arzulanma etkisi yaratır!

·         İlişkide tutkuyu, şehveti arttırır.

·         Saygınlığı ve size duyulan saygıyı pekiştirir.

·         Daha profesyonel ilişkiler kurmanıza en büyük katkıyı sağlar.

·         Özgüveninizde artış sağlar!

 

 

 

 

Karşı cins Üzerinde Dinlendirici Huzur ve Güven Verici Etki oluşumuna yardımcı olur
Sosyal Çevrede Olağan Üstü Düzeyde saygınlık kurulmasına yardımcı olur
Kullanan  Kişide özgüven oluşumuna yardımcı olur
Karşı Cinsden Alınan Pozitif Cevap

 

 

 

Aleron kadın parfüm içeriği;

Doktorlar tarafından önerilen (hindistan cevizi , istiridye , garum , passiflora quadrangularis , fluoksetin , meskalin ,lapis lazuli , moringa ,oleifera vb...) içerisinde barındırır...

Etkileri;

kadın, kullandığı kokunun duyu organlarına etkisiyle hareketleri, bakışları, düşünceleri, yürüyüşü, konuşması değişir ki; koku aslında kişinin karakterinin bir sembolüdür. bir erkeği etkilemek için  5 duyusunu birden aynı anda harekete geçirebilmek gerekir...

bu konu dünyada milyar dolarlık bir endüstri. karşı cinsi baştan çıkaran feromon hormonu keşfedildiğinden beri parfümlerde kullanıldığı zaten biliniyor. (pahalı olduğu için kısıtlı kullanılıyor bir çok parfümde) ancak dahası bu feromon hormonunun karşı cinsi baştan çıkartmak için başlı başına bir parfüm türü olarak kullanılması. 

ilginç bir hikaye. afrodizyak parfümler ilk çıktığında kokusuzmuş. feromonun kokusu doğrudan farkedilmediği için insanlar afrodizyak parfümleri aldıklarında bu ne ya kokmuyo ki bu demişler. daha sonra bunu farkeden üreticiler sırf psikolojik olarak insanları rahatlatmak için afrodizyak parfümlere normal parfüm kokusu da eklemişler. normalde feromonun kokusu yok yani.

Cinsel konularda etkili olan ürünler, günümüzde birçok kişinin ilgisini çekmekte yeterli özelliğe sahip olabilmektedir. Bunlara örnek olarak ise afrodizyak kokulu ürünler çağımızda birçok erkeğinde tercih ettiği ve kullandığı ürünler olarak bilinmektedir. Günümüzde internet üzerinden de birkaç adet parfüm markası görebilmekte ve kadınlar üzerinde de çok büyük etkiler yarattığı gibi terimleri de gözlemleyebiliyoruz.

Bu tür konuların çoğu gerçeği yansıtmakta ve kadınları cezbeden bu ürünlerin ise cinsel hormonların salgılanması olarak da etkili olduğu belirtebiliriz. Bunlar örnek olarak ise afrodizyak etkili feromon parfümler kadınların ilgisini çekebilmekte ve onların kafalarında da cinselliği çağrıştırabilmektedir. Çünkü bu tür afrodizyak etkili kokular özelik ile kadınların cinsel konulardaki istek ve arzularını artıran hormonların daha fazla bir şekilde de salgılanmasını sağlamaktadır. Afrodizyak etkili erkek parfümleri yanı sıra aynı şekilde de bayanların da kullanabileceği afrodizyak ürünlerde bulunmaktadır. Günümüzde birçok kozmetik firmasının da ürettiği makyaj ürünlerinde ya da kokularda da erkeleri cezp eden ve baştan çıkarıcı özelliğe sahip konulara da yer vermektedirler.

Azdırıcı parfüm kadınların erkeklerin ilgisini çekmesinde de oldukça başarılı olabilmektedir. Oldukça hafif olan ve cinsel konuları çağrıştıran kokular ise günümüzde birçok kişinin de tercihler arasında yer almaktadır. Az öncede bahsettiğimiz afrodizyak ektili erkek kokuları da bahsettiğimiz konularda oldukça başarılı ve erklerinde cinsellik öncesi tercih ettiği ürünler olarak da karşımıza çıkabilmektedir.

 BU PARFÜMLE VAZGEÇİLMEZ OLACAKSINIZ. 

 

ender, ender saraç, ibrahim, ibrahim saraçoğlu, saraçoğlu, saracoglu, ender saraç, saraç, dr saraç, dr 
 
saraçoğlu, mehmet oz, mehmet öz, ömer çoşkun, mustafa eraslan, eraslan, bursa, bursa bitkisel, mnc, 
 
greenstore,aleron, koku, parfüm, azdırıcı, bay, bayan, kadın, erkek, parfüm, en etkili,baştan çıkaran, baştan çıkartıcı, kışkırtıcı
 
afrodizyak koku ile ilgili aramalar
afrodizyak kokular
afrodizyak ürünler
afrodizyak parfumler
afrodizyak parfüm
afrodizyak yiyecekler
afrodizyak besinler
afrodizyak meyveler
afrodizyak nedir
etkileyici kokular, erkekleri baştan çıkaran kokular, parfüm seçenekleri, gül kokulu parfüm, fresh kokulu parfümler, afrodizyak etkili parfümler, misk vanilya yasemin kokuları
bay, bayan, azdırıcı, afrodizyak, uyarıcı, aleron, bursa, bitkisel, feremon, koku,
ÖDEME BİLGİLERİ Ödemelerinizi "Banka Havalesi" ve "Kapıda Ödeme" şeklinde yapabilirsiniz. Banka havalesi için banka hesap numaralarımız aşağıda belirtilmiştir. Kapıda ödemelerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile kapıda kredi kartı veya peşin ödeme şeklinde yapabilirsiniz.

Siparişinizi haftasonu, tatil günleri veya saat 16.00'dan sonra gerçekleştirirseniz, kargonuz bir sonraki gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir.

BANKA HESAPLARIMIZ

GARANTİ BANKASI

TR24 0006 2000 1630 0006 2967 14

İlker ÖNCEL adına

İŞ BANKASI

TR68 0006 4000 0012 2002 7101 09

ZİRAAT BANKASI

TR91 0001 0021 5758 7379 8950 01
 

ALERON BAY PARFÜM (30 ML)

ALERON BAY PARFÜM (30 ML)

25.00 TL

ALERON BAY PARFÜM (75 ML)

ALERON BAY PARFÜM (75 ML)

65.00 TL

ALERON BAY& BAYAN PARFÜM (75 ML)

ALERON BAY& BAYAN PARFÜM (75 ML)

120.00 TL

ALERON BAYAN PARFÜM (75 ML)

ALERON BAYAN PARFÜM (75 ML)

65.00 TL

YAPILAN YORUMLAR
    Hangi parfümü kullanıyorsunuz diye sorular geliyor. Karşı cinste etkili gerçekten, daha iyi iletişim ve yakınlık kurabiliyorum. Kokusu çok güzel canınızın çektiği en sevdiğiniz güzel kokular bir arada.
    Tahir Hakalmaz    24 Ekim 2015   

FACEBOOK YORUMLARI