Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Ana Sayfa   |  HASTALIKLAR   |  HEMOROİD(basur)   |  GreenStore
(BSR-HMRD) Hemeroid Pilleses Set

(BSR-HMRD) Hemeroid Pilleses Set

At kestanesi - Altınotu - Civanperçemi - Sinameki - At Kuyruğu doğal Bitkilerin Karışımlarından Derlenmiştir. İçeriğinde Hiçbir şekilde Katkı Maddesi içermez Tamamen Doğaldır.
 
Ürün Hakkında Bilgi için Canlı destek bölümümüzden destek alabilir veya Beni ara bölümünden telefon ve aranmak istediğiniz saati yazarsanız size hemen dönüş yapılacaktır.(BSR-HMRD) Hemeroid Pilleses Set158.00 TL 129.00 TL KDV Dahil
2 Set 230.00 TL KDV Dahil
3 Set 330.00 TL KDV Dahil
4 Set 420.00 TL KDV Dahil
Ürün No :

(BSR-HMRD) Hemeroid Pilleses Set 

Set İçeriği:


* GreenStore Pillesis Atkestaneli karışım Kapsül (180 Kapsül) (600mg)
* GreenStore Pillesis Atkestaneli karışım Krem (100 ml)

GreenStore Pilleses Kapsül İçeriği:  (Her Bir Kapsülde)

*At kestanesi 

*Altınotu 

*Civanperçemi 

*Sinameki

*At Kuyruğu

180 Kapsül (600mg)

 Kullanımı:

Sabah, Öğle ve Akşam yemeklerinden 30 dakika önce 2 şer kapsül kullanılması tavsiye edilir.

Yan Etkileri: 

Kullanımı güvenlidir hiç bir yan etkisine rastlanmamıştır.
 

GreenStore Pilleses Krem İçeriği:

*Altınotu yağı 
*Çörek Otu yağı 
*Papatya yağı 
*Defne yağı 
*Rezene yağı 
*Balmumu
 
 Kullanımı:

Sabah, akşam günde 2 sefer kullanılması önerilir. ilk bir kaç gün her dışkıya çıkıldıktan sonra kullanılması önerilir.

Yan Etkileri: Kullanımı güvenlidir hiç bir yan etkisine rastlanmamıştır.


GreenStore Muhafaza şartları ve Uyarılar :

*Çocukların ulaşamayacağı kuru ve serin yerlerde muhafaza ediniz.

*Önerilen dozdan fazlasını kullanmayınız.

*Doz aşımı durumunda vakit kaybetmeden doktorunuza başvurunuz.

*Üretim ve Son Kullanma tarihi Kutunun üzerindedir.

 


UYARI;

Pilleses Bitkisel Kapsül ve Krem T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın izni ve kontrolleri altında üretilmiştir. Ürünlerimiz GMP 
standartlarında ve GMP uluslararası sağlık sertifikası ile üretilmektedir. Bitkisel kremler ve yağlar T.C. Sağlık Bakanlığı'nın Kozmetik Kanunu'na göre üretilmiştir. PİLLESES Bitkisel kapsül ve kremlerimiz ilaç değildir. Bitkisel gıda ve besin takviyesi olarak kullanılmalıdır. Reçete ile satılmaz.
 

YAN ETKİLERİ;

Hamile, emziren bayanlar ve 12 yaşından küçük çocukların kullanmadan önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilir. Çocukların ulaşamayacağı serin ve kuru yerde muhafaza ediniz, Güneş ışığından koruyunuz.

 

GENEL BİLGİLER:

Bursa bitkisel olarak Öncelikle belirtmek gerekirse amacımız  sizleri hem sağlık adına  bilgilendirmek  hemde hasta olmamanız için yapmanız gerekli şeyleri anlatmaktır.  Doğal bitkisel  ürünleri uygun koşullarda hizmetinize sunmaktayız.. Dünyada doğal tüketimin gitgide bozulduğu ve sağlıksızlaştığı, yiyecek ve içecek adına ne varsa çoğunluğunda içine sağlığı tehdit eden katkı maddeleri katıldığı zamanımızda bu çok büyük bir önem arz  etmektedir. 

Yaşamı boyunca insan için en değerli şey, ruh ve bedenin sağlığıdır. Küçük bir rahatsızlığımızda Bütün düşüncelerimiz hastalığımız üzerine yoğunlaşır. dünyamız kararır, umutlarımız silinir. Sonrasında ise ne pahasına  olursa olsun çare bulmak bir doktordan diğerine koşmaya başlarız.  Bu sadece kendimiz için değil  yakınlarımız ve sorumluluğunu taşıdığımız sevdiklerimizin  tedavisi içinde aynıdır. Hastalık başımıza geldiği zaman her şeyi feda etmeye razı oluruz.  Biz inanıyoruz ki, her şey ALLAH' ın takdiri ile olmaktadır, tahatsızlıkların çoğu soğuktan veya yanlış beslenmeden kaynaklanır. Hele günümüzdeki hazır besinleriyle sağlıklı ve iyi beslendiğini zannedenler tehlikeli hastalık riskleriyle karşı karşıyadırlar. 

Bizim kullandığımız ürünler birinci sınıf doğal ve sağlıklı bitkilerden olup, her aşamasında ürünlerimizin arkasındayız. İnsanları bir gelir  kapısı görüp her hastalığa birşeyler vermekten ziyade onlara kullanılabilecek  yolları gösterip,  kendi kararlarını kendilerini vermeye yardımcı olmaya önem göstermekteyiz. . İnsanların ümitleriyle oynamayıp gelir etme etmek bizim hayat felsefemize terstir. Hiç kimse şunu unutmasın ki, haksız satış ve yalan sözlerle kazanılan her kuruşun hesabı bir gün mutlaka verilecektir . 

Sitemizde okuyacaklarınız sizinle paylaştığımız bilgilerle, hem sağlık sorunlarınız hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacak Ürün seçmenizde yanında satın alacağınız ürünler hakkında sizin için çok faydalı olacaktır. ve hayatınızdan sağlık eksik olmasın. doğal ve sağlıklı bir yaşam sürmeniz dileğiyle 

Canlı destek hattımızda ister rahatsızlığınız  ister ürünlerimiz hakkında istediğiniz  zaman destek alabilir. danışabilir, soru sorabilirsiniz. İsterseniz beni ara kısmınızdan telefon ve isim bırakırsanız uzmanlarımız size istediğiniz saatte geri dönüş yapacaklardır.


Kargo Teslimat Bilgileri:


1.Bursa Bitkisel Türkiye'nin en büyük ve en güvenilir bitkisel ürün alışveriş mağazalarından biridir.
2.Sitemizdeki ürünler bakanlık tarafından onaylıdır ve GMP uluslararası sağlık sertifikasına sahip ürünlerdir.
3.Siparişlerinizi teslim aldığınız ana kadar bizim güvencemizdesiniz.
4.Kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme yada hesap numaralarımıza banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz.
5.Sitemizden canlı destek almak ve alışveriş yapabilmek için üye olmanıza gerek yoktur.
6.Her türlü hastalık hakkında ürün gamımızda bulunan ürünlerin bilgisi veya verdiğiniz siparişlerinizin durumunu 0224-224 2 666 yada 0533- 599 19 59 numaralı telefonlarımızdan arayarak bilgi edinebilirisiniz.
7.Aldığınız tüm ürünlerimizde kullanım bilgileri üzerinde ve sitemizde detaylı olarak vardır..
8.Siparişleriniz aynı gün içerisinde stok durumuna göre kargoya verilir. Ertesi gün elinizde olur. Şehir merkezlerine uzak kasaba ve köylere göre 2 iş günü en çok 4 iş günü içerisinde elinize ulaşır.
9.Online destek hattımızdan 09:00 ve 23:00 saatleri arsında yararlanabilirsiniz.
10.Kargolarınız kesinlikle 3. Şahısların göremeyeceği şekilde paketlenir ve içeriğinde ne olduğunu kimse bilmez.

 

SIK SORULANLAR:

PİLLESES Krem ve kapsülün herhangi bir yan etkisi var mıdır?

Hayır. Tamamen bitkisel bileşenlerden oluştuğundan PİLLESES Krem ve kapsülün herhangi bir yan etkisi yoktur.

PİLLESES Krem ve kapsül yasal bir ürün müdür?

Tamamen yasal bir üründür. Sitemizde Belgelerimiz sayfamızda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın üretim izni belgesini ve GMP uluslararası sağlık sertifikasını bulabilirsiniz. PİLLESES Krem ve kapsül Türk Gıda Kodeksine uygun bir şekilde hazırlanmış bir Gıda Takviyesidir.

PİLLESES Krem ve kapsülü kullanmaya başladıktan ne kadar sonra etkisini göstermeye başlar?

Tüm şikâyetlerde kısa sürede ciddi bir şekilde düzelme olduğu gözlemlenmiştir.

PİLLESES Krem ve kapsülü kullanırken nasıl ve nelere dikkat etmeliyim?

Düzenli kullanmaya dikkat etmeniz yeterlidir.

PİLLESES Krem ve kapsülün formülü ve menşei yurt dışından mı gelmektedir?

Formülü ve menşei tamamen yerlidir. Türkiye’de üretilir. İzinleri ve tescili Türkiye'den verilmiştir. Kullanılan bitkilerin bir kısmı yurt dışında yetişir.  Bu yüzden yurt dışından bitki ithalatı yapılmaktadır.

PİLLESES Krem ve kapsülden kaç kutu kullanmalıyım?

Hastalığınızın yoğunluğuna ve kişiye bağlı olarak kullanım süreniz farklılık göstermekle birlikte en az 2 kutudur.

Ürünlerimizde kullanılan bitkilerin şifalı olduğuna dair güvencenin kaynağı nedir?

Ürünlerimizde kullanılan bitkiler tüm dünya bitki literatüründe şifalı bitki olarak bilinir ve bu şifalı bitkiler üzerinde bilim adamlarının yüzyıllardır araştırma yaparak olumlu etkilerinin olduğu ve genelde tedavileri desteklediğini bilim adamları rapor etmişler ve şifalı bitki olarak kendini kanıtlamış bitkileri kullanmaktayız.

Tüketiciye sunmuş olduğumuz ürünlere ait bitkilerin üretimleri hangi ülkede ve hangi şartlarda gerçekleşir?

Şifalı bitkilerin yetiştirilmesi konusu çok dikkat isteyen ve ayrıca uzmanlık gerektiren bir meslektir. Şifalı-bitkilerin yetiştirilmesi ve saklanma koşulları özel tarım ve mühendislik gerektirir. Kullanılan bitkilerin çoğu Türkiye’de üretimi gerçekleştirilen bitkilerdir. Yurt dışında ise genelde şifalı bitkilerin kökeni uzak doğu ülkeleridir. Biz de ürünlerimizde kullanılan bitkileri seçerken bitkinin yaşına, yetiştirme kalitesine, bitkileri yetiştirirken nasıl ve ne şekilde tarım ilaçlarının kullanıp kullanılmadığını laboratuarda inceleyerek (şifalı bitkilerde tarım ilacı kullanılmadan yetiştirilen bitkiler en iyisidir) bitkilerimizi titizlikle tedarik ederiz. Şifalı bu bitkileri tedarik ederken yurt-dışında olan uzman kadromuz ve ileri teknolojili laboratuarlarımda çıkan raporlara dayanarak alımlarımızı yaparız ve titizlikle özlerini (en faydalı yeri) ayrıştırarak ürünlerimizde kullanıyoruz.

Ürünlerimize ait bitkilerde kullanılan yoğunlaştırılma oranlarını hangi faktörlere göre belirliyoruz?

Bilindiği gibi bütün kimyavi ilaçların kaynağı bitkilerdir. Bilinçsizce kullanım ve rastgele alınıp kaynatılıp tüketilen bitkiler insanlara fayda yerine zarar verir. Telafisi mümkün olmayan iç organ hasarlarına yol açar. Biz de ürünlerimizdeki ekstrat (öz) oranını belirlerken uzman kadromuz aracılığıyla şifalı bitkiler literatüründe deneylerle kanıtlanmış konsantre oranlarını seçerek, hiç tehlikesi olmayan şifalı veren ürünler üretmekteyiz.

Ürünlerimiz tüketiciye sunulmadan önce ne tür inceleme ve teste tabi tutuluyor?

(a) Ürünlerimiz üretim-aşamasında kendi üretim fabrikamızdaki laboratuarlardan çok geniş kapsamlı araştırma yapıp, sonuçlanmış raporlar aracığıyla ürünlerin içerisinde kullanılan oranların doğru oranda olup-olmadığını inceleriz ve olumlu-üretime uygun olanlarda seri üretime geçeriz.
(b) Türkiye’ye bu-süreç ve araştırma isteyen yollarla ithal ettiğimiz ürünlerimiz T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı denetimi ve laboratuar tetkikleri sonucu alınan ürünlerimiz -(T.C)Türkiye Cumhuriyeti çeşitli-analiz-laboratuarından çıkan olumlu sonuçlar neticesinde ürünlerimiz Türkiye’deki tüketicilere titizlikle ulaşmaktadır.

Ürünlerimizin yan etkisi var mı ?

Ürünlerimiz %100 doğal %100 bitkisel ürünlerdir, yan etkisi yoktur.

Ürünlerimizi ilaç kategorisinde değerlendirebilir miyiz?

Üretim fabrikamızda bitkiler yerli ve ithal olan bitkilerin sorumlu ülkelerin literatürlerinde geçerli, yetkilileri tarafından verilen GMP ilaç üretebilir belgeleri ile kullanılmaktadır. Ürettiğimiz bitkisel ürünler ilaç değildir ancak etkileri Türkiye’de ve dünyada bilinen ilaç hammedesinde de kullanılan bitkisel ürünlerdir.

Ürünlerimiz hangi ülkelerde kullanılmaktadır?

Türkiye, Almanya, Rusya, Avustralya, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya ve Macaristan başlıcaları olmak üzere dünyanın daha birçok ülkesinde yaygın olarak düzenli bir şekilde kullanılmaktadır.

Üretim ve ürünlerimiz kalite standartlarına uyum sağlıyor mu?

Yurt içinde üretim yapan firmamız, uluslararası kalite belgeleri ile Tüm resmi kurum ve kuruluşlardan alınan kalite, yeterlilik ve üretim izin belgeleri ile tescillidir.

Ürünlerimizin depolamasında ve saklama koşullarında  hijyen v.b gibi temizlik-kurallarına uygun muyuz?

Ürünlerimizin depolanma ve tüketiciye sunulma aşamasında UKYS (Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi) tarafından kabul edilen her türlü şartlara yeterliliğe sahip tesislerde ve saklama koşullarında bulundurulur. Her yıl belli tarih aralıklarında yapılan denetim ve incelemelerde de firmamızda  kalite, yetki ve hijyen koşulları kontrol edilmektedir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Etiketler:

hemeroid hastalığı nedir 
hemeroid hastalığı tedavisi 
hemeroid hastalığı belirtileri 
hemeroid hastalığı sebepleri 
hemeroid hastalığı bitkisel tedavisi 
hemeroid hastalığı nedir kısaca 
hemeroid hastalığı lenf bezleri 
hemeroid hastalığı nedir uzman tv 
hemeroid hastalığı tanısı 
hemeroid hastalığı ameliyatı
hemeroid hastalığı bitkisel kürü
hemeroid nasıl geçer
hemeroid tedavisi
hemeroid kremi
hemeroid neden olur
hemeroid ameliyatı
hemeroid ilacı
hemeroid memesi
hemeroid ne demek
hemeroid ameliyatı izle
hemeroid tedavi
hemeroid ağrısı
hemeroid ağrısına ne iyi gelir
hemeroida ne iyi gelir
hemeroid ameliyatı sonrası
hemeroid acısı
hemeroid ameliyatı video
hemeroid ameliyatı ekşi
hemeroid ahmet maranki
hemeroid a iyi gelen bitkiler
hemeroid a hangi bölüm bakar
hemeroid a bitkisel çözüm
hemeroid a zararlı yiyecekler
hemeroid a çözüm
hemeroid a bitkisel çözümler
hemeroid başlangıcı
hemeroid bitkisel
hemeroid bitkisel tedavi
hemeroid başlangıcı için krem
hemeroid belirtileri nasıl olur
hemeroid buz tedavisi
hemeroid belirtileri kaşıntı
hemeroid bacak ağrısı yaparmı
hemeroid belirtileri ve hemeroiddan korunma yolları
hemeroid bira
hemeroid çeşitleri
hemeroid cinsel ilişkiyi etkiler mi
hemeroid çözüm
hemeroid cikmasi
hemeroid çözümü
hemeroid çatlak
hemeroid çatlağına ne iyi gelir
hemeroid çaresi
hemeroid çözümleri
hemeroid çayı
hemeroid çatlak ameliyatı nasıl yapılır
hemeroid çıkma nedenleri
hemeroid çok kanama yaparmı
hemeroid çoban çantası
hemeroid çıbanı
iç hemeroid
iç hemeroid nasıl geçer
iç hemeroid görüntüleri
iç hemeroidun belirtileri
iç hemeroid ne iyi gelir
iç hemeroida ne iyi gelir
iç hemeroid kremi
iç hemeroid ilacı
iç hemeroida bitkisel çözüm
iç hemeroid nasıl tedavi edilir
hemeroid dereceleri
hemeroid doktoru
hemeroid da kanama
hemeroid diyeti
hemeroid doktoru mevlüt topbaş
hemeroid duası
hemeroid doktor tavsiye
hemeroid doktorları
hemeroid da sülük tedavisi
hemeroid diyet
doktorum kanal d hemeroid
hemeroid ekşi
hemeroid evreleri
hemeroid evde tedavi
hemeroid endoskopi nasıl yapılır
hemeroid egzersizleri
hemeroid etkileri
hemeroid en iyi doktor
hemeroid endoskopi
hemeroid eş anlamlısı
hemeroid nedir
hemeroid e ne iyi gelir
hemeroid e-kitap
hemeroida e inorganica organica
hemeroida organica e inorganica
hemeroida e impacto ambiental
hemeroid fitili
hemeroid forum
hemeroid foto
hemeroid feridun kunak
hemeroid fitilleri
hemeroid fıkrası
hemeroid fotosu
hemeroid fotografi
hemeroid filmi
hemeroid fotoları
hemeroid görselleri
hemeroid görseller
hemeroid görsel
hemeroid geçmesi için ne yapmalı
hemeroid görüntüsü
hemeroid görüntüleri
hemeroid geçer mi
hemeroid geçmiyor
hemeroid gaz yaparmı
hemeroid genetik midir
hemeroid hastalığı
hemeroid hapı
hemeroid hastalığı tedavisi
hemeroid hastalıkları
hemeroid hapları
hemeroid halsizlik yaparmı
hemeroid hastalığı nasıl tedavi edilir
hemeroid hastası ne yemeli
hemeroid hamilelikte
hemeroid hastaları ne yememeli
hemeroid için krem
hemeroid ılık su
hemeroid ırsimidir
hemeroid ısırgan otu
hemeroid için bitkisel çözüm
hemeroid için hangi doktora gidilir
hemeroid ılacları
hemeroid ıcın ne yapmalı
hemeroid ıcın bıtkısel tedavı
hemeroid için
hemeroid için ilaç
hemeroid ilaçları
hemeroid için fitil
hemeroid için kara merhem
hemeroid için bitkisel ilaç
hemeroid için ne yapmalı
hemeroid için bitki
hemeroid iltihabı
hemeroid kremleri
hemeroid kesin çözüm
hemeroid kara merhem
hemeroid kanseri
hemeroid karikatür
hemeroid kürü
hemeroid kaç günde geçer
hemeroid kaşıntısı
hemeroid kremi kullananlar
hemeroid lazer ameliyatı
hemeroid limon
hemeroid lavman
hemeroid lazer ameliyatı fiyatları
hemeroid lapası
hemeroid lastik tedavisi
hemeroid leğeni
hemeroid lazer ameliyatı video
hemeroid lokman hekim
hemeroid latincesi
la hemeroida organica e inorganica
hemeroid merhemi
hemeroid muayenesi
hemeroid minderi
hemeroid macunu
hemeroid memesi kanaması
hemeroid maranki
hemeroid muyum
hemeroid memesinin patlaması
hemeroid merhem
hemeroid nasıl geçer evde
hemeroid nasıl olur
hemeroid nasıl
hemeroid ne iyi gelir
hemeroid nasıl geçer ahmet maranki
hemeroid nasıl tedavi edilir
hemeroid nasıl anlaşılır
hemeroid otu
bakire oldugumu nasıl anlarım
hemeroid olanlar
hemeroid oldum
hemeroid olduğunu nasıl anlarız
hemeroid olmak
hemeroid oldum ne yapmam lazım
hemeroid olunca ne yememeli
hemeroid olup olmadığını nasıl anlarız
hemeroid oluşma nedenleri
hemeroid önleme
hemeroid önlemleri
hemeroid öldürürmü
hemeroid ölümcülmüdür
hemeroid örnekleri
hemeroid önleyici yiyecekler
hemeroid önlemek için
hemeroid önlemek
hemeroid ömer coşkun
hemeroid önleyici bitkiler
hemeroid patlaması
hemeroid patlıcan
hemeroid perhizi
hemeroid patlarsa
hemeroid procto glyvenol
hemeroid pomadı
hemeroid problemi
hemeroid patlarsa ne olur
hemeroid patlarmı
hemeroid patlatmak
hemeroid resmi
hemeroid rahatsızlığına ne iyi gelir
hemeroid rahatlama
hemeroid rakı
hemeroid resimli anlatım
hemeroid rahatsızlığı
hemeroid ra ne iyi gelir
hemeroid raporu
hemeroid riski nedir
hemeroid rahatsızlığına hangi bölüm bakar
hemeroid sebepleri
hemeroid simidi
hemeroid sülük
hemeroid sıcak su
hemeroid sancısı
hemeroid sözlük
hemeroid sorunu
hemeroid sekli
hemeroid sarımsak
hemeroid spreyi
hemeroid şişliği
hemeroid şekli
hemeroid şurubu
hemeroid şeftali
hemeroid şişliğine ne iyi gelir
hemeroid şişkinliğine ne iyi gelir
hemeroid şişmesi
hemeroid şikayetleri
hemeroid şişmesine ne iyi gelir
hemeroid şifalı bitkiler
basür tedavisi bitkisel
hemeroid tedavisi evde
hemeroid tedavisi için ne yemeli
hemeroid tedavisi bursa
hemeroid tedavisi nedir
hemeroid tanısı
hemeroid tedavi yöntemi
hemeroid tedavi edilmezse
hemeroid tedavisi ilaçları
hemeroid un belirtileri
hemeroid uzmantv
hemeroid un zararları
hemeroid un tedavisi
hemeroid un yan etkileri
hemeroid uzmanı mevlüt topbaş
hemeroid uyuşturucu krem
hemeroid un diğer adı
hemeroid uludağ sözlük
hemeroid uyutmuyor
hemeroidu ne azdırır
hemeroidu patlatmak
hemeroid üroloji
hemeroid üç adım yöntemi
hemeroid üç adım yöntemi forum
hemeroid üşütme
hemeroid üzerlik tohumu
hemeroid ülkesi
hemeroid üç adım yöntemi indir
hemeroid üç adım yöntemi nedir
hemeroidun belirtileri
hemeroid ülser
hemeroid vikipedi
hemeroid video
hemeroid ve ishal
hemeroid ve kabızlık
hemeroid ve çatlak
hemeroid videosu
hemeroid ve patlıcan
hemeroid ve alkol
hemeroid ve belirtileri
hemeroid viks
marpol anexo v hemeroida
hemeroid yanması
hemeroid yastığı
hemeroid kanamasına ne iyi gelir
hemeroid yarası
hemeroid yan etkileri
hemeroid youtube
hemeroid yorumları
hemeroid yok etme
hemeroid yırtılması
hemeroid yiyecek
hemeroid zeytinyağı
hemeroid zararları
hemeroid zeytin çekirdeği
hemeroid zencefil
hemeroid zayıflatırmı
hemeroid zeytinyağı pamuk
hemeroid zonklaması nasıl geçer
hemeroid zamanla geçer mi
hemeroid zararlı yiyecekler
hemeroid zararlı mıdır
hemeroid 1.evre
hemeroid 17 yaş
hemeroida 15 dakikada son
hemeroida 100 çözüm
hemeroid tozu 1
hemeroid muayenesi (+18)
hemeroida 100
hemeroida 147
1. derecede hemeroid
1.derece hemeroid nasıl geçer
hemeroid 2. evre
hemeroid 2013
hemeroid 3. evre
hemeroid 3 adım yöntemi
hemeroid 3 adım yöntemi bedava indir
hemeroid 3 adım yöntemi nedir
hemeroid 3 adım yöntemi indir
hemeroid 3.derece
hemeroid 3 gün yöntemi
hemeroid 3 adım
hemeroid 3 adım yöntemi nasıl yapılır
hemeroida 3 adım yöntemi
hemeroidda 3 adım yöntemi
hemeroidda 3 adım yöntemi indir
hemeroid 4. evre
hemeroid 4.derece
hemeroid 7 gün yöntemi
hemeroid 7 gün yöntemi nedir
hemeroid 7 gün tedavisi
hemeroid 7 gun
hemeroidda 7 gün tedavisi
kanal 7 hemeroid
hemeroid tedavisi kanal 7
7 günde hemeroida son
 
hemeroid hastalığı nedir, hemeroid hastalığı tedavisi, hemeroid hastalığı belirtileri, hemeroid hastalığı sebepleri, hemeroid hastalığı bitkisel tedavisi, hemeroid hastalığı tanısı, hemeroid hastalığı ahmet maranki, hemeroid hastalığı ameliyatı,  hemeroid hastalığı bitkisel kürü
 
mnc, greenstore, hemeroid nedir, hemeroid tedavisi, hemeroid belirtileri, hemeroid hastalığı sebepleri, hemeroid hastalığı bitkisel tedavisi, hemeroid hastalığı tanısı, hemeroid hastalığı ahmet maranki, hemeroid ameliyatı,  hemeroid hastalığı bitkisel kürü
 
 

mnc, greenstore, mnc, greenstore, hemeroid nedir, hemeroid tedavisi, hemeroid belirtileri, hemeroid hastalığı sebepleri, hemeroid hastalığı bitkisel tedavisi, hemeroid hastalığı tanısı, hemeroid hastalığı ahmet maranki, hemeroid ameliyatı, hemeroid hastalığı bitkisel kürü
ÖDEME BİLGİLERİ Ödemelerinizi "Banka Havalesi" ve "Kapıda Ödeme" şeklinde yapabilirsiniz. Banka havalesi için banka hesap numaralarımız aşağıda belirtilmiştir. Kapıda ödemelerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile kapıda kredi kartı veya peşin ödeme şeklinde yapabilirsiniz.

Siparişinizi haftasonu, tatil günleri veya saat 16.00'dan sonra gerçekleştirirseniz, kargonuz bir sonraki gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir.

BANKA HESAPLARIMIZ

GARANTİ BANKASI

TR24 0006 2000 1630 0006 2967 14

İlker ÖNCEL adına

İŞ BANKASI

TR68 0006 4000 0012 2002 7101 09

ZİRAAT BANKASI

TR91 0001 0021 5758 7379 8950 01
 

(BSR-HMRD) ANORUMLU SET

(BSR-HMRD) ANORUMLU SET

73.00 TL

(BSR-HMRD) Hemeroid Pilleses Set

(BSR-HMRD) Hemeroid Pilleses Set

129.00 TL

Balen Gotu Kola & At Kestanesi & Üzüm Çekirdeği Ekstraktı V­3

Balen Gotu Kola & At Kestanesi & Üzüm Çekirdeği Ekstraktı V­3

45.00 TL

GreenStore Pilleses hemeroid Kapsül

GreenStore Pilleses hemeroid Kapsül

89.00 TL

GreenStore Pilleses Krem

GreenStore Pilleses Krem

39.00 TL

HerbalFarma Anorum 120 Kapsülü

HerbalFarma Anorum 120 Kapsülü

70.00 TL

HerbalFarma At Kestanesi Karışımlı Çay 60g

HerbalFarma At Kestanesi Karışımlı Çay 60g

15.00 TL

HerbalFarma Çoban Çantası Kapsülü

HerbalFarma Çoban Çantası Kapsülü

20.00 TL

HerbalFarma Mayasil 60 Kapsül

HerbalFarma Mayasil 60 Kapsül

25.00 TL

HerbalFarma Mayasil Ozonlu-At Kestaneli Genital Bakım Kremi

HerbalFarma Mayasil Ozonlu-At Kestaneli Genital Bakım Kremi

25.00 TL

HerbalGold Gotu Kola ekstrakt 60 Kapsül

HerbalGold Gotu Kola ekstrakt 60 Kapsül

55.00 TL

Naturel Life At Kestanesi Kremi

Naturel Life At Kestanesi Kremi

15.00 TL

YAPILAN YORUMLAR
    ürün hem kullanışlı hem de etkili. 2 ay kullandım ve kesin sonuç aldım. siz de mutlaka deneyin!
    cem dindar    29 Eylül 2016   
    ürünü düzenli olarak kullandım ve gerçekten işe yaradı hiç bir etkisinide görmedim. böyle bir hastalık çekiyorsanız mutlaka deneyin
    kazım emre kanar    3 Ağustos 2016   
    bunca zamandır bu hastalığı çekiyordum. bu set inanılmaz bir şekilde çok iyi geldi herkese tavsiye ederim.
    yağız arak    26 Temmuz 2016   
    sad
    sad    20 Temmuz 2016   
    harika bi ürün teşekkür ederim tavsiye ederim
    can karahan    18 Temmuz 2016   
    basurume çok iyi geldi onca ilaç ve eski usül şeyler denedim bu iyi geldi sağolun
    mercan erdal    15 Temmuz 2016   
    çok iyi geldi gerçekten artık rahatladım herkese tavsiye ediyorum bir kaç ay kullanımla farkı görüceksiniz
    melih şentül    15 Aralık 2015   

FACEBOOK YORUMLARI