Biz sizi arayalım

Bursa Bitkisel Destek

 

Bursa Bitkisel Destek

Bursa Bitkisel DestekBursa Bitkisel Destek ve üyelik bilgileri sayfası

ÜYELİK İLE İLGİLİ BİLGİLER

Üye olmak ücretli midir?

   KOZA NETWORK Mağazamıza üye olmak ücretsizdir.
   Sipariş verebilmek , indirim , kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz. Bursa bitkisel deBilgieriniz kesinlikle 3. şahışlarla paylaşılmamaktadır.


Üye olmadan alışveriş yapabilirmiyim ?

    Bursabitkisel.com  sitemizden alışveriş yapmak için sistemimize üye olmanız şart değildir. Hızlı şipariş veya beni ara seçeneği ile istediğiniz ürüne üyelik yapmadan  sipariş verebilirsiniz. Satış bölümümüz hemen size dönüş yapacaktır.Üyelik işlemlerini tamamladığınız takdirde ise sitedeki indirimler hakkında bilgi alabilir ve size özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Sonraki alışverişlerinizde sadece üye bilgilerinizde giriş yaptığınızda  temel bilgileriniz  esas alınacağından hem daha kısa yoldan alışverişinizi tamamlarsınız. hemde birçok indirim vantajından faydalanabilirsiniz.


Üye olanlar için telefon bilgisi neden isteniyor?

           - Bazı siparişlerin gerçek sipariş olmadığı, kullanıcının sadece deneme amaçlı sipariş vermesi gibi durumlarla karşılaşmaktayız. Takdir edersiniz ki bu tür işlemler de, siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmette performans kaybına yol açmaktadır. Siparişin gerçekten talep edilip edilmediğini anlamak amacıyla, telefonla sipariş veren müşterilerimizden onay almak durumundayız. Bu yüzden de üye olduğunuzda telefon bilginizi veriyor olmanız şartını aramaktayız. Ayrıca kargo şirketide ulaşamama veya adres tesbiti gerektiğinde irtibat için telefon numarası şartı koşuyor.


ALIŞVERİŞ PROSEDÜRLERİ

Üye olmadan alışveriş yapabilirmiyim ?

       - Bursa bitkisel İnternet sitemizden alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız şart değildir. Hızlı şiparişle istediğiniz ürüne hemen sipariş verebilirsiniz. Satış ekibimiz hemen size ulaşacaktır.Fakat sitedeki indirimler hakkında bilgi almak ve size özel kampanyalardan faydalanmak için İnternet sitemizden yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından dolayı sistem üye olmayanlar bu imkanlardan faydalanmayacaktır.

Alışveriş Sepeti nedir?

      -Bursa bitkisel  İnternet sitemize giriş yapıldıktan sonra seçerek almak istediğiniz ürünlerin toplu halde bulunduğu kişiye özel bir alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizdekilere ekleme, çıkarma yapabilir, adetlerini değiştirebilirsiniz. Sepetiniz sistemden çıkmanız durumunda veya internet tarayıcınızı kapattığınızda dahi saklanır ve bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


Aradığım ürüne en kolay nasıl ulaşabilirim?


    1) Bursa bitkisel Sitemizin içerisinde mevcut olan site içi arama motorumuzdan, aradığınız ürünün sadece birkaç harfini arama penceresine yazmanız yeterli olacaktır. Böylece aradığınız ürüne hızlı bir şekilde erişmiş olacaksınız.


    2) Yada sol menü'den ilgilendiğiniz ana kategori ve alt kategoriler vasıtası ile aramış olduğunuz ürünü bulabilirsiniz.

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım ?

Sayfamızda siparişleriniz Banka Havalesi veya kapıda ödeme nakit veya kredi kartıyla alınmaktadır.

          1) Banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişlerde , size belirtilen banka hesap numaralarından herhangi birine 3 iş günü içinde ödeme yapmanız gerekmetedir. Ödeme işlemi sırasında açıklama kısmına sipariş numarasını yazmayı lütfen unutmayınız.

         

Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?

         - Bursabitkisel de Siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler en geç 3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir. Şu an için tek teslimat şeklimiz Kargo iledir. Özel durumlarda müşteri hizmetlerimizi arayarak siparişlerinizi ofisimizden alabilirsiniz.


Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorundamıyım ?

 - Sayfamızdan Banka havelesi ve kredi kartı ile kapıda ödeme ile alışveriş yapabilirsiniz.

 - Bursa bitkisel İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. 

 Sipariş İptali

  - Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya verilmiş olmaması gerekmektedir.

www.bursabitkisel.com’dan verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde Müşteri Hizmetlerimize iptal sebebinizi belirterek (Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi) mail (destek@bursabitkisel.com)göndermeniz durumunda, işleminiz tarafımızca gerçekleştirilecektir.

 -  Elinize ulaşan, teslim aldığınız siparişlerinizi iptal etmek için lütfen destek@bursabitkisel.com adresine iptal nedeni ile ile birlikte mail atın iade şartlarımıza uygunluğu onaylandığında ,iptal nedeni belirtiğiniz yazı ile ürünü gönderebilirsiniz.


Ödeme İadesi

  -  İptal/İade ettiğiniz siparişlerinizin; iadesi onaylandıktan sonra 3 iş gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Siparişinizin tümünü veya sipariş içeriğinizdeki ürünlerin bazıları iptal edebilirsiniz; Bu durumda iptal ettiğiniz ürünlerin iadesi kısmi olarak yapılabilmekte veya tercih etmeniz durumunda hediye çeki oluşturularak geri iade edilmektedir.

  -   Havale ve kapıda ödeme ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi belirteceğiniz banka hesap bilgilerine göre iade edilecektir.


Alışverişle İlgili Genel Konular

- Sitemizde satışa sunulan ürünlerin fiyat güncellemelerinde oluşabilecek yanlışlıklarda, firmamız satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.

 -  Bursabitkisel.com stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı firma sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.


Ürün İade Şartları

- Tüketici sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye teslimden itibaren 7 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir. Firmamız tarafından ürünün iade edilebilmesi için ürün ambalajının ve kutu muhteviyatının zarar görmemiş olması, ürünün yeni olarak tekrar satılabilir bir durumda olması şarttır. Kargo teslim fişinin ve satış faturasının aslının ve kargo paketi üzerinde bulunan 2. nüshasının iadesi zorunludur. Bu belgelerin tarafımıza ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedelinin müşterinin kredi kartına iade edilmesi için Bursabitkisel.com girişimde bulunur.Ürün bedelinin iadesinde banka tarafindan olacak aksaklıklardan Bursabitkisel.com sorumlu değildir. Ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

TOPTAN ŞATIŞLAR İÇİN MUTLAKA ARAYINIZ.