Biz sizi arayalım

Bursa Bitkisel Sipariş Teslimatı

 

BursaBitkisel Sipariş Teslimatı

Bursa Bitkisel Sipariş TeslimatıBursa Bitkisel Sipariş Teslimatı

 Teslimat Bilgileri

 
 Bursa bitkisel firmasından yapmış olduğunuz alışverişlerde Banka havalesi seçeneği ile vermiş olduğunuz siparişleriniz , ödemenizin banka hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir. Siparişinizdeki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması stoklarımızında olmaması  yada tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir. Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir başka ürün alabilir.yada ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz. para iadesi durumunda kesinlikle hiçbir kesinti olmamaktadır. beğenmediğiniz bir ürünü iade etmek istediğinizde anlaşmalı olan kargo firmasına ürünü geri gönderdiğiniz takdirde ödediğiniz ürün bedeli hiçbir şekilde kesinti olmaz.
 
Cuma günleri saat 16:00' dan sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.
 
Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı Bursa bitkisel şirketimiz sorumlu değildir.siparişinizin ertesi günü kargo takip numarası isteyip ürününüzün anlık olarak nerede oldugunu aras kargo takip sisteminden ögrenebilirsiniz.
 
Bursa bitkisel Ailesi
 
 

 

Aynı Gün Kargo Hizmetimiz

 
tüm siparişleriniz, kendi depolarımızdan temin edildiği içinhaftasonu ve tatil günleri hariç saat 16.00'a kadar verilen siparişlerde, kargonuz anlaşmalı kargo firmasınca teslim alınır. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.
 
Siparişinizi haftasonu, tatil günleri veya saat 16.00'dan sonra gerçekleştirirseniz, kargonuz bir sonraki gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir.
 
 

ÖDEMELERİNİZİ KAPIDA NAKİT VEYA KREDİ KARTIYLA YAPABİLİRSİNİZ.