Biz sizi arayalım

Sigara bırakmaya yardımcı set

 

carnation sigara bıraktırıcı yorumları

carnation kullanıcı yorumları ve şikayetleri

Carnation Karanfilli Sigara Bırakmaya Yardımcı Toz ve Sprey Bitkisel Set

Carnation Karanfilli Sigara Bırakmaya Yardımcı Toz ve Sprey Bitkisel Set

BÜYÜT

Carnation Karanfilli Sigara Bırakmaya Yardımcı Toz ve Sprey Bitkisel Set ( HerbalFarma )

Sigarayı bırakmak artık çok kolay!

119.00 TL
119.00 TL KDV Dahil
>

Carnation Karanfilli Sigara Bırakmaya Yardımcı Toz ve Sprey Bitkisel Set

Ürün No : carnation sigara set

Set İçindekiler:

Yeşil Etiket Toz Karışım

 • Karabaş Otu %10
 • Karanfil
 • Yulaf
 • Meyan Kökü
 • Çöven Kökü
 • Defne
 • Oğul Otu

Mavi Etiket Sıvı Karışım

 • Karabaş Otu Özütü
 • Karanfil Özütü
 • Meyan Kökü Özütü
 • Carborner
 • Triethenolamine
 • Potasyum sorbate

Pembe Etiket Sprey

 • Karabaş Otu Ekstraktı
 • Karanfil Ekstraktı
 • Yulaf Ekstraktı
 • Meyan Kökü Ekstraktı
 • Defne Ekstraktı
 • Tarçın Ekstraktı
 • Lavanta Ekstraktı
 • Melisa Ekstraktı
 • Diyonize Su
 • Potasyum sorbate

Terapi Rehberi

Terapi rehberimizi mutlaka okuyun ve şu an neler yaşıyorsunuz ve daha sonrasında neler yaşayacaksınız her şeyi öğrenin. Emin olun size iyi gelecektir.

İlk 15 gün en tehlikeli dönemdir. Hele ki ilk 3 günü… Sigara içmeyenler size “sigara sizi öldürür” , “sigara cebinize zarar verir” vs gibi cümleler ile sizi tahrik ediyor değil mi? Merak etmeyin sizi bu tahriklerden kurtaracağız. Sigara size bir dost gibi yaklaşıp sizi sırtınızdan vuran azıllı bir düşmandır. İlk önce düşmanımızı iyi tanıyalım.

SİGARANIN SİZE KAZANDIRDIKLARI ;

 • Kötü kokmanızı sağlamak
 • İkinci sınıf insan muamelesi görmenizi sağlaması
 • Yolda, kapalı alanda vs fırsat kollayarak 1 sigara içme ortamı bulmanızı sağlamak
 • Daha iyi koku ve tat almanızı sağlamak
 • Cinsel gücünüzün bitmesi ve partnerinizle sorun yaşamanız
 • Paranızı sizi zehirleyen şirketlere verip onların kartelleşmesini sağlamak
 • Sağlık ile ilgili binlerce rahatsızlık riski içinde sizi boğmak
 • Sizden küçüklere kötü örnek olmanızı sağlayıp onların sigaraya sempati duymalarını sağlamak

SİGARA SİZİ YANLIZLIĞA SÜRÜKLER

Sigara kullanırken sürekli tedirginlik hali yaşarsınız, kendinizi bir nevi hayattan soyutlarsınız. Tıpkı bulaşıcı hastalığı olan bir insan psikolojisi ile hareket edersiniz. İnsanların sizin hakkınızda ne düşündüklerini merak edersiniz. Gizliden gizliye etrafınızdakilerin yüz mimiklerini takip edersiniz. Genelde sigara kullanan kişiler yanındaki insanla sohbet ederken ağızlarını elleriyle kapatırlar. Neden mi? Sigara kullanımından sonra ağız içerisinde ve boğaz kısmında kötü kokular oluşur. Sigara nikotini kötü kokulu balgamların sürekli boğazınızda bakteri üretmesine neden olur. Yakın sohbetlerde bu problem kendini daha çok gösterir. İster istemez sohbet esnasında elinizle ağzınızı tutarsınız. Ama bu genellikle bir işe yaramaz. Bu sefer de elinize sinmiş olan sigara kokusu karşı tarafı rahatsız etmeye devam eder. Genellikle karşınızdaki insanlar size açık bir tepki koymazlar ama karşınızdaki insanın yüz ve mimik hareketlerinden nefesinizdeki kötü kokudan rahatsız olduğunu anlarsınız. Çocuklar kokuya daha çok duyarlı oldukları için sigara kullanan kişi tarafından sevilmek istemezler. Yine o sigara dumanındaki illet koku, bir çocuğun başını okşamanızı ya da yanaklarında bir makas almanızı engeller. Çocuklar tepkilerini ya açıkça dile getirir “kötü kokuyorsun” diye ya da kendilerini geriye çekerler ve sizin onlara dokunmanızı istemezler.

Bir sohbet ortamına davet edilmişsinizdir. Kafeteryada bir masa etrafında sohbet ederken ilk iş olarak sigara yakarsınız, işte o anda problemler başlar hele bir de o gün rüzgarlı bir hava varsa! İlk önce yanınızdaki insan yer değiştirmek zorunda kalır. Daha sonra diğer tarafınızdaki insan yer değiştirir. Bir bakmışsınız etrafınızda kimse kalmamış herkes karşınıza dizilmiş. Otobüse veya minibüse bindiğinizde gözünüz hep tekli koltukları arar. Neden mi? Eğer o gün çok fazla sigara kullandıysanız ve o koku tamamen kıyafetlerinize sindiyse yanınıza kimse oturmasın istersiniz. Utanç hissi ile otobüsün veya minibüsün en ücra köşelerine atarsınız kendinizi. Özetle, sigara öz güveninizi yok eder ve sizi sosyal hayattan uzaklaştırır. Kendinizi yalnızlaştırmayın, sosyal çevrenizi zenginleştirin ve her güne daha dinç ve temiz ruh haliyle başlayın. Sigara dostunuz değil aksine dostlarınızdan sizi uzaklaştıran en büyük düşmanınızdır. Sigara sizi sosyal çevrenizden uzaklaştırdığı gibi birçok hastalığın da temel kaynağıdır. Özellikle kanser türlerinde hemen hemen hepsinde sigaranın etkisi çok büyüktür.

SİGARA HAYAT KALİTENİZİ DÜŞÜRÜR

Sigara kullanan kişilerin yaşam kaliteleri kullanmayanlara oranla çok daha düşüktür. Neden mi? Birincisi; sigara motivasyonu ciddi oranda düşürür, uyku düzenini bozar ve güne yorgun olarak başlarsınız. Üzerinizdeki uyku halini atabilmek için takviye olarak çay, kahve ya da enerji içeceklerine yönelirsiniz. Sigara içmeyen sağlıklı bir kişiye oranla kafein içeren içecekleri daha fazla tüketmeye başlarsınız. Tabi içeceklerin yanı sıra sigara da yakmayı ihmal etmezsiniz. Bu taraftan kafam biraz açılsın derken diğer taraftan nikotin ile kendinizi zehirlemeye devam edersiniz. İş motivasyonunuz düşük olduğu için verimliliğiniz de bir o kadar dibe vurur. Sık sık verdiğiniz sigara molaları çalışmanıza engel olur. Çoğu zaman günün işini yarına bırakırsınız ve sürekli ertelemelerle zamanınızı israf edersiniz. İkincisi; kapalı alanlarda sigara kullanmadığınız için kendinizi sürekli açık alana yöneltirsiniz. Açık alanlarda ise soğuk havalarda soğuk algınlıkları, sıcak zamanlarda güneşin verdiği zararlı ışınlarla bünyenizi zayıf hale getirirsiniz. Bu da bağışıklık sisteminizin yavaşlamasına hatta ilerleyen zamanlarda bağışıklık sisteminizin iflas etmesine kadar gider. Üçüncüsü; sigara yüksek maddi zararlar verir. Sigara bünyenizi iflas ettirdiği gibi bütçenizi de iflas ettirir. Örneğin evinizde sürekli evi havalandırma ihtiyacı olduğu için kışın doğalgaz faturanız daha fazla gelir. Her gün sigaraya bir bütçe ayırdığınız için harcamalarınız artar. Hastalıkla uğraştığınız için hastane masraflarınız artar gibi daha bir çok örnekler sayılabilir. Dördüncüsü; sigara tiryakiliği ileri düzeye ulaşmış kişiler, kendisini mutlu edebilecek birçok şeyden mahrum kalır. Sinema, tiyatro, spor, gezi, tatil vb… Kısacası sigaranın kalitesini arttırmak, yaşam kalitenizi arttırmaz aksine düşürür.

SİGARAYI TERK ETMEYE KARAR VERİYORUM

İlk önce sigarayı bırakmaya karar verin ve kendinize bir tarih belirleyin. Tarihinizi hafta sonuna kadar ayarlarsanız daha iyi olur. Hafta sonu tatil gününde zamanınızı dışarıda geçirebilirsiniz. Bu tarih sizin miladınız olacaktır. Ama buna tüm samimiyetinizle karar verin, diğer bir tabirle ”gemilerinizi yakın ve bir daha sigara yüklü is kokulu gemiye dönmeyin. Biliniz ki o geminin rotası ölüm.

Birinci gün; Mümkün olduğunca sigaralı ortamdan uzak durun. Sigarayla ilgili sohbetler yapmayın. Hatta sigarayı bırakmaya karar verdiğinizi ilk gün kimseyle paylaşmayın. Çünkü etrafınızda sigara kullanan ve bırakmayı düşünmeyen kimseler, sizi bu kararınızdan vazgeçirebilir. Örneğin size şunları söyleyebilir; “sen şimdi bıraktım diyorsun ama birazdan bir tane sigara yakarsın.” Ya da “sen sigarayı bir saatliğine mi bıraktın” gibi alay edici hem de güvensizlik hissi veren söylemlerde bulunabilirler. İlk günde sigara nikotin krizleri sık aralıklarla gelecektir. Özellikle bu krizlerin yaşandığı zamanlarda size sigarayı hatırlatacak şeylerden hemen uzaklaşın. Bu kriz belki birkaç dakika sürecektir ama emin olun kısa bir süre sonra sizi terk edecektir. İlk günü geçirdiğiniz zaman bu, sizin için büyük ve önemli bir adım olacaktır.

İkinci günde sabah kalkınca kahvaltınızı hemen yapın ve kendinizi dışarı atın. Kahvaltı sonrası tekrar bir kriz daha gelecektir. (yemek sonrası sigara krizi) Gün içindeki sohbetlerinizin içerisinde sigara ile ilgili kelimeler kullanmayın. Farklı şeylerden bahsedin ve pozitif olun. İkinci günün finalini mutlaka sigara içmeden geçirmelisiniz.

Üçüncü güne başladığınızda şunu unutmayın; siz büyük bir iş başardınız, koskoca iki günü sigarasız geçirdiniz. Belki bazılarına iki gün kısa gelebilir ama vücudunuzdaki nikotin oranı yüksek olduğu için, bu iki gün sigara kullanan için çok uzun bir süredir. İlk iki günü sabrettiyseniz üçüncü gün ilk güne nazaran daha rahat geçecektir. Nikotin krizlerinin gelme zamanları yavaş yavaş azalmaya başlayacaktır. Ama unutmayın halen risk en yüksek seviyededir. Bu aşamada bir sigara dahi yakmanız tüm direncinizi düşürebilir. Aman dikkat! Aman bir taneden bir şey olmaz diyenlere kulak asmayın. Uyuma saatinizi erkene almaya çalışın, ne kadar erken uyursanız sigaradan o kadar uzak kalırsınız. Dördüncü gün sabahı uyandığınızda  daha dinç olacaksınız. Geride bıraktığınız üç günlük mücadeleniz, başarı günlüğünüze yazılacaktır.

Dördüncü günde kendinize olan güveniniz biraz daha artacaktır. Ama etrafınızdaki aktif sigara kullanıcıları sizi daha çok tahrik etmeye başlayacaktır. Hatta bazı arkadaşlarınız size zorla sigara içirmeye dahi kalkışabilir. AMAN DİKKAT! Mutlaka ve mutlaka akşama sigarasız ulaşmanız gerekiyor. Eğer dördüncü günü de sigarasız geçirirseniz, geride bıraktığınız sigarasız günler sizin mirasınız olacaktır. Kimse bu değerli mirası çöpe atmak istemez değil mi?

Beşinci güne merhaba! Bir haftaya sadece iki gün kaldı. Eğer son iki günü de sigarasız geçirirseniz, artık günlerden değil haftalardan bahsedeceksiniz. Kendinizi haftayı doldurmaya şartlayın. Altıncı gün – ertesi gün en büyük düşmanınız olan sigara illetiyle mücadelede bir haftalık bir galibiyete ulaşacaksınız. Ve nihayet zorlu mücadeleyle geçen koskoca bir hafta. Bir haftadan sonra etrafınızdaki sigara kokularını fark etmeye başlayacaksınız. Ve bu kokular sizi tiksindirecektir. Hatta sigara kokusu üzerine sinmiş biri yanınıza yaklaştığında kendi durumunuzu hatırlayacaksınız.

Ve diyeceksiniz ki, ben bu kadar kötü mü kokuyordum? Nefes alıp verişiniz değişecek, kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Kaliteli bir yaşama hızla ilerlemeye başlayacaksınız. Birinci haftadan sonra rüyanızda kendinizi sigara içerken görürseniz şaşırmayın. Bu nikotinin vücudunuzu yavaş yavaş terk etmeye başladığının işaretidir. Belirli aralıklarla rüyanıza girebilir ama panik yok. Bu durum sizi tekrar sigaraya başlatmaz. Onuncu güne çok daha rahat ulaşacaksınız. Onuncu günden sonra  çok daha sağlam adımlarla ve kendinizden emin adımlarla birinci ayı tamamlayacaksınız. Nikotin krizlerinin gelme zamanı uzayacaktır. İradeniz güçlenecek ve kararlılığınız artacaktır. Birinci aydan sonraki 15 gün, yine sizin için hayati önem taşıyacaktır.

Eğer 45 gün bu kararlılığı sürdürürseniz artık siz sigarayı bıraktınız demektir. Bundan sonra tekrar bu kötü alışkanlığa başlamanız için hiçbir bahaneniz kalmamıştır. Etrafınızdan etkilenmeyin,  45 gün sonra belki sadece bir defa sigaradan bir çekimlik alabilirsiniz. Bu tamamen sigara tadının ne kadar berbat olduğunu hissetmeniz içindir, emin olun tadının ne kadar kötü olduğunu anlayacaksınız ve bir daha o kabus dolu günlere dönmeyeceksiniz.

Sağlıklı bir yaşama hoş geldiniz.

Kullanım :

SET KULLANIM BİLGİSİ

1. PEMBE ETİKET SPREY

Ağıza 1-2 fıs püskürtülür.

2 ve 3. MAVİ ETİKET SIVI KARIŞIM

Avuç içine sıkılıp, eller yıkanır gibi ovulur.

4. YEŞİL ETİKET TOZ KARIŞIM

İhtiyaç duyulduğunda 1/3 çay kaşığı dilin üzerine koyulup 10 saniye gezdirilip yutulur.

Son Kullanım Tarihi :

Kutu üzerinde tüketici için tavsiye edilen son kullanım tarihi yazmaktadır.

Parti No :

Kutu üzerinde ilgil ürün için parti no yazmaktadır

İzin No :

Bu ürün için üretici firmanın Tarım Bakanlığından aldığı üretim izin tariihi kutu üzerinde yazmaktadır

Saklama Koşulları ve Uyarılar :

 • Ağzı kapalı serin ve kuru yerlerde muhafaza ediniz.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
 • Hamilelik ve emzirme dönemi ile ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.
 • Ürünlerimiz ilaç değildir.
 • Bitkisel gıda ve besin takviyesi olarak kullanılmalıdır.
 • Reçete ile satılamaz.

Kargo Teslimat Bilgileri:

1.Bursa Bitkisel Türkiye'nin en büyük ve en güvenilir bitkisel ürün alışveriş mağazalarından biridir.
2.Sitemizdeki ürünler bakanlık tarafından onaylıdır ve GMP uluslararası sağlık sertifikasına sahip ürünlerdir.
3.Siparişlerinizi teslim aldığınız ana kadar bizim güvencemizdesiniz.
4.Kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme yada hesap numaralarımıza banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz.
5.Sitemizden canlı destek almak ve alışveriş yapabilmek için üye olmanıza gerek yoktur.
6.Her türlü hastalık hakkında ürün gamımızda bulunan ürünlerin bilgisi veya verdiğiniz siparişlerinizin durumunu 0224-224 2 666 yada 0533- 599 19 59 numaralı telefonlarımızdan arayarak bilgi edinebilirisiniz.
7.Aldığınız tüm ürünlerimizde kullanım bilgileri üzerinde ve sitemizde detaylı olarak vardır..
8.Siparişleriniz aynı gün içerisinde stok durumuna göre kargoya verilir. Ertesi gün elinizde olur. Şehir merkezlerine uzak kasaba ve köylere göre 2 iş günü en çok 4 iş günü içerisinde elinize ulaşır.
9.Online destek hattımızdan 09:00 ve 23:00 saatleri arsında yararlanabilirsiniz.
10.Kargolarınız kesinlikle 3. Şahısların göremeyeceği şekilde paketlenir ve içeriğinde ne olduğunu kimse bilmez.Sık Sorulan Sorular

Carnation Karanfilli Sigara Bırakmaya Yardımcı Toz ve Sprey Bitkisel Set Bu ürünün herhangi bir yan etkisi var mıdır?
Hayır. Tamamen bitkisel bileşenlerden oluştuğundan herhangi bir  yan etkisi yoktur.

Carnation Karanfilli Sigara Bırakmaya Yardımcı Toz ve Sprey Bitkisel Set Kapsül yasal bir ürün müdür?
Tamamen yasal bir üründür. Sitemizde Belgelerimiz sayfamızda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı nın üretim izni belgesini ve GMP uluslararası sağlık sertifikasını bulabilirsiniz. 

Carnation Karanfilli Sigara Bırakmaya Yardımcı Toz ve Sprey Bitkisel Set Kapsülü kullanmaya başladıktan ne kadar sonra etkisini göstermeye başlar?
Düzenli kullanımlarda kısa sürede olumlu etkileri olduğu gözlemlenmiştir.

Carnation Karanfilli Sigara Bırakmaya Yardımcı Toz ve Sprey Bitkisel Set Kapsülü kullanırken nasıl ve nelere dikkat etmeliyim?
Düzenli kullanmaya dikkat etmeniz yeterlidir.

Carnation Karanfilli Sigara Bırakmaya Yardımcı Toz ve Sprey Bitkisel Set Kapsülün formülü ve menşei yurt dışından mı gelmektedir? Formülü ve menşei tamamen yerlidir. Türkiye de üretilir. İzinleri ve tescili Türkiye den verilmiştir. Kullanılan bitkilerin bir kısmı yurt dışında yetişir. Bu yüzden yurt dışından bitki ithalatı yapılmaktadır.

Carnation Karanfilli Sigara Bırakmaya Yardımcı Toz ve Sprey Bitkisel Set Kapsülden kaç kutu kullanmalıyım?
Hastalığınızın yoğunluğuna ve kişiye bağlı olarak kullanım süreniz farklılık göstermekle birlikte en az 2 kutudur.

Carnation Karanfilli Sigara Bırakmaya Yardımcı Toz ve Sprey Bitkisel Set Ürünlerimizde kullanılan bitkilerin şifalı olduğuna dair güvencenin kaynağı nedir?
Ürünlerimizde kullanılan bitkiler tüm dünya bitki literatüründe şifalı bitki olarak bilinir ve bu şifalı bitkiler üzerinde bilim adamlarının yüzyıllardır araştırma yaparak olumlu etkilerinin olduğu ve genelde tedavileri desteklediğini bilim adamları rapor etmişler ve şifalı bitki olarak kendini kanıtlamış bitkileri kullanmaktayız.

Carnation Karanfilli Sigara Bırakmaya Yardımcı Toz ve Sprey Bitkisel Set Tüketiciye sunmuş olduğumuz ürünlere ait bitkilerin üretimleri hangi ülkede ve hangi şartlarda gerçekleşir?
Şifalı bitkilerin yetiştirilmesi konusu çok dikkat isteyen ve ayrıca uzmanlık gerektiren bir meslektir. Şifalı-bitkilerin yetiştirilmesi ve saklanma koşulları özel tarım ve mühendislik gerektirir. Kullanılan bitkilerin çoğu Türkiye?de üretimi gerçekleştirilen bitkilerdir. Yurt dışında ise genelde şifalı bitkilerin kökeni uzak doğu ülkeleridir. Biz de ürünlerimizde kullanılan bitkileri seçerken bitkinin yaşına, yetiştirme kalitesine, bitkileri yetiştirirken nasıl ve ne şekilde tarım ilaçlarının kullanıp kullanılmadığını laboratuarda inceleyerek (şifalı bitkilerde tarım ilacı kullanılmadan yetiştirilen bitkiler en iyisidir) bitkilerimizi titizlikle tedarik ederiz. Şifalı bu bitkileri tedarik ederken yurt-dışında olan uzman kadromuz ve ileri teknolojili laboratuarlarımda çıkan raporlara dayanarak alımlarımızı yaparız ve titizlikle özlerini (en faydalı yeri) ayrıştırarak ürünlerimizde kullanıyoruz.

Carnation Karanfilli Sigara Bırakmaya Yardımcı Toz ve Sprey Bitkisel Set Ürünlerimize ait bitkilerde kullanılan yoğunlaştırma oranlarını hangi faktörlere göre belirliyoruz?
Bilindiği gibi bütün kimyevi ilaçların kaynağı bitkilerdir. Bilinçsizce kullanım ve rastgele alınıp kaynatılıp tüketilen bitkiler insanlara fayda yerine zarar verir. Telafisi mümkün olmayan iç organ hasarlarına yol açar. Biz de ürünlerimizdeki ekstrat (öz) oranını belirlerken uzman kadromuz aracılığıyla şifalı bitkiler literatüründe deneylerle kanıtlanmış konsantre oranlarını seçerek, hiç tehlikesi olmayan şifalı veren ürünler üretmekteyiz.

Carnation Karanfilli Sigara Bırakmaya Yardımcı Toz ve Sprey Bitkisel Set Ürünlerimiz tüketiciye sunulmadan önce ne tür inceleme ve teste tabi tutuluyor?
(a) Ürünlerimiz üretim-aşamasında kendi üretim fabrikamızdaki laboratuarlardan çok geniş kapsamlı araştırma yapıp, sonuçlanmış raporlar aracığıyla ürünlerin içerisinde kullanılan oranların doğru oranda olup-olmadığını inceleriz ve olumlu-üretime uygun olanlarda seri üretime geçeriz.
(b) Türkiye ye bu-süreç ve araştırma isteyen yollarla ithal ettiğimiz ürünlerimiz T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı denetimi ve laboratuar tetkikleri sonucu alınan ürünlerimiz -(T.C)Türkiye Cumhuriyeti çeşitli-analiz-laboratuarından çıkan olumlu sonuçlar neticesinde ürünlerimiz- Türkiye deki tüketicilere titizlikle ulaşmaktadır.

Carnation Karanfilli Sigara Bırakmaya Yardımcı Toz ve Sprey Bitkisel Set Ürünlerimizin yan etkisi var mı ? Ürünlerimiz %100 doğal %100 bitkisel ürünlerdir, yan etkisi yoktur.

Carnation Karanfilli Sigara Bırakmaya Yardımcı Toz ve Sprey Bitkisel Set Ürünlerimizi ilaç kategorisinde değerlendirebilir miyiz?
Üretim fabrikamızda bitkiler yerli ve ithal olan bitkilerin sorumlu ülkelerin literatürlerinde geçerli, yetkilileri tarafından verilen GMP ilaç üretebilir belgeleri ile kullanılmaktadır. Ürettiğimiz bitkisel ürünler ilaç değildir ancak etkileri Türkiye?de ve dünyada bilinen ilaç hammedesinde de kullanılan bitkisel ürünlerdir.

Carnation Karanfilli Sigara Bırakmaya Yardımcı Toz ve Sprey Bitkisel Set Ürünlerimiz hangi ülkelerde kullanılmaktadır? Türkiye, Almanya, Rusya, Avustralya, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya ve Macaristan başlıcaları olmak üzere dünyanın daha birçok ülkesinde yaygın olarak düzenli bir şekilde kullanılmaktadır.

Carnation Karanfilli Sigara Bırakmaya Yardımcı Toz ve Sprey Bitkisel Set Üretim ve ürünlerimiz kalite standartlarına uyum sağlıyor mu?
Yurt içinde üretim yapan firmamız, uluslararası kalite belgeleri ile Tüm resmi kurum ve kuruluşlardan alınan kalite, yeterlilik ve üretim izin belgeleri ile tescillidir.

Carnation Karanfilli Sigara Bırakmaya Yardımcı Toz ve Sprey Bitkisel Set Ürünlerimizin depolamasında ve saklama koşullarında hijyen v.b gibi temizlik-kurallarına uygun muyuz?
Ürünlerimizin depolanma ve tüketiciye sunulma aşamasında UKYS (Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi) tarafından kabul edilen her türlü şartlara-yeterliliğe sahip tesislerde ve saklama koşullarında bulundurulur. Her yıl belli tarih aralıklarında yapılan denetim ve incelemelerde de firmamızda kalite, yetki ve hijyen koşulları kontrol edilmektedir.DOĞAL VE SAĞLIKLI YAŞAMIN GÜVENİLİR ADRESİ SLOGANIYLA YOLA ÇIKAN

Firmamız kullandığı bitkilerin bir kısmını ziraatten son ürüne kadar üretimin her aşaması konunun uzmanları tarafından gerçekleştiren ekipler ile çalışmaktadır. Hazırlanan bitkisel ilaçların ham maddesi de uzman kadrosuyla hazırlamaktadır. Tıbbi bitkilerin ziraatini yaparken geni değiştirilmiş tohumlar, kimyasal gübreler ve zirai ilaçların kullanılmadığı özel ve kontrollü koşullarda yerleşim yerlerinden ve otoyollardan uzakta rakımı yüksek yerlerde organik tarım kriterlerine uygun yetiştirilmektedir. Elde edilen ham maddeler bünyesindeki  bulunan değerli çalışanlarınla tüm insanlığa ve ilaç  endüstrisine daha iyi hizmet vermek, steril, stabil ve etken maddesi durumundan en iyi ürünleri sunmak için uluslar arası standartlar doğrultusunda çalışarak ürünleri mikrobiyolojik testlerden geçirerek etken madde (extrat) ve Türk kalite kontrolüne uygun klinik çalışmalara kadar çok ciddi etnik bilimsel metotlarla titizce yaklaşarak en iyi sonucu sunmayı hedefleyerek araştırmalar ve çalışmalar yapmaktadır. Ziraat i yapılan ve araştırmasını tamamlanan tıbbi bitkileri kök ve tohum olarak ayrıştırmakla, nem ve küften uzak özel alanlarda ozon gazına tabi tutularak tüm zararlı toksinlerden arındırılmaktadır.  Ancak üretim öncesi doğal yöntemlerle kurutulmuş bitkinin üzerindeki tüm olası hastalık yapıcı riskler böcek larvaları bitkinin üzerinde olduğundan mutlaka sterilizasyona tabi tutulmalı ve riskler ortadan kaldırılmalıdır. Bu bilgiler ışığında hazırlanan  ürünlerin  hem içeriğindeki etken maddelerin herhangi bir kayba uğramadan hem de hastalık yapıcı tehlikeli risk türlerini ortadan kaldırıp tıbbi bitkilerle sterilizasyonu sağlamak için teknoloji gerektiren gelişmiş ülkelerde kullanılan biyolojik ,ekolojik, sterilizasyon sağlanmaktadır. .Bu sterilizasyon metodu ürüne ne herhangi bir katkı bırakmakta nede rengi, kokusu ve fiziksel yapısında hiçbir değişikliğe uğramadan sterilizasyon yapmaktadır.

Dünyanın her noktasında doğanın ve doğal ürünlerin önemi her geçen gün artmaktadır. Bu bağlamda sağlığınız için ürettiğimiz ürünlerin ne kadar doğru doğal yada sağlıklı olup olmadığı önem arz etmektedir. Bu konuda etnik, bilimsel, tutarlı, sabırlı ve ödünsüz bir şekilde bitkiler dünyasını bilimin ışığında en yenilikçi, en modern, en teknolojik donanımlarla çağdaş  insanın kullanımına sunmak arzusuyla çalışmaktayız.

İnsanların sonsuz bir koşuşturma içinde olduğu ve bu yüzden yemek alışkanlıklarına hız kazandırdığı günümüz koşullarında, değişen tüketici taleplerini göz önünde bulundurduk ve doğanın bizlere sunduğu besin kaynaklarını sizler için hazırlama gayreti ile Gıda Takviyeleri' nin satışını yapmaktayız. Ülkemiz için yeni olan bu sektöre öncülük ederken, dünya standartlarını yakından takip ediyor ve bilimsel kurumlarla ortak projeler yürütüyoruz.

Temel hedefimiz, koşulsuz tüketici memnuniyetini ön planda tutarak, insan sağlığına yararlı, yüksek kalite standartlarında ürünler sunmaktır.

Firmamızın  değişmez prensipleri daima kalite ,hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliligin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Firmamız gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Çalıştığımız ürünlerle ilgi talebiniz varsa sizinle çalışmaktan mutlu olacağımızı bildirir, değerli siparişlerinizi bekleriz.

Carnation Karanfilli Sigara Bırakmaya Yardımcı Toz ve Sprey Bitkisel Set

119.00 TL

Carnation Karanfilli Sigara Bırakmaya Yardımcı Toz ve Sprey Bitkisel Set

İndirim Müşteriye Özel 2 kutu MAX

500.00 TL

Müşteriye Özel 2 kutu MAX

ÖDEME BİLGİLERİ

Ödemelerinizi "Banka Havalesi" ve "Kapıda Ödeme" şeklinde yapabilirsiniz. Banka havalesi için banka hesap numaralarımız aşağıda belirtilmiştir. Kapıda ödemelerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile kapıda kredi kartı veya peşin ödeme şeklinde yapabilirsiniz.

Siparişinizi haftasonu, tatil günleri veya saat 16.00'dan sonra gerçekleştirirseniz, kargonuz bir sonraki gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir.

BANKA HESAPLARIMIZ
FİNANSBANK - ENPARA

TR52 0011 1000 0000 0074 9587 47 ( İlker ÖNCEL Adına)YAPILAN YORUMLAR
FACEBOOK YORUMLARI