Biz sizi arayalım

 

BB Kozmetik Bakım Onarım Şampuanı

İndirim BB Kozmetik Bakım Onarım Şampuanı

BÜYÜT

BB Kozmetik Bakım Onarım Şampuanı ( BB Kozmetik )

150.00 TL
225 150.00 TL KDV Dahil
>

BB Kozmetik Bakım Onarım Şampuanı

Ürün No : bb-sampuan-bakim-onarim

BB Kozmetik Bakım Onarım Şampuanı 350 ml

Besleyici şampuan ne işe yarar:

Besleyici şampuan, saçları temizlerken derinlemesine besler ve ipeksi bir görünüm kazandırır. Organik çiçek yağları (aynısefa, papatya, mavi kantaron,Argan, hindistan Cevizi, jojba yağı) içeren formülü ve Keratin+kolojen+vitamin B5 Takviyesi ile yoğun köpüren dokusu ile beslenmiş, canlı ve yumuşak saçlara sahip olmanızı sağlar.Yıpranmış saçların görünümünü onarmaya yardımcı olur. Saç içinde yeni bağ oluşumunu destekleyen bitkisel moleküller ve yağlar sayesinde, saçı içten dışa güçlendirmeye yardımcı olur. Hasar görmüş saç dokusuna ihtiyacı olan bakımı yapar,saçı dış etkenlere karşı korur. Bu yepyeni onarıcı şampuanın mucizevi dokunuşuyla yıpranmış saçlar tekrar sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşur. Bitkisel içeriği saçı nemlendirerek parlaklık kazandırır. Saç derisine masaj yaparak ıslak saça uygulayın ve durulayın.

Keratin bakımı ne işe yarıyor?

Düzenli aralıklarla yapılan keratin bakımı saçların doğal ve canlı görünmesini sağlıyor. Bu bakımla saçın pH dengesi düzenleniyor. Bu da saç sağlığı için büyük önem arz ediyor. Keratin bakımıyla, saçın kaybettiği protein ve nemin geri alınması sağlanıyor. Saça yapılan bu uygulama ile daha canlı, sağlıklı, dolgun ve doğal bir saç görünümüne kavuşulması sağlanıyor. Saçları yıpratan sülfat ve paraben gibi istenmeyen maddelerin zararları da silinmiş oluyor.Keratin saçta doğal olarak bulunan bir proteindir. Özellikle onları güçlendirmeye yardımcı olur, çünkü ana özelliği saç telini yumuşatmaktır. 
Keratin saç telindeki pulcukları kaplayarak saç teline karşı koruyucu bir kalkan oluşturur ve saçı çevresel etkenlere karşı koruma sağlar. Gözle görünen ve hissedilen muhteşem sonuçlar ile saçlarınız eski sağlıklı yapısına kavuşur. Yıpranmaları onarır, saçı içten dışa doğru onarır ve güçlendirmek için saç hücresine nüfuz eder. Saçların ölü hücresini atmasına yardımcı olarak saç yüzeyine pürüzsüzlük ve yumuşaklık kazandırır. Saçın ihtiyacı olan nemi sağlayarak besler ve işlemden sonra derinin ipeksi bir yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur.

Kolojen bakımı ne işe yarıyor?

Kolajen maddesi saçların diplerinde yer alan yağ tabakasını besleyerek saç telleri ile saç kökleri arasında daha sağlam bağlantılar oluşturur. Bu sayede yağ tabakasından gelen nemlendirici etkiler saçlara geçer. Kuruluk nedeniyle oluşan kırıklar ve matlıklarda kısa sürede ortadan kalkar.

Araştırmalara göre kolajen, vücudun saç oluşumunu sağlayan proteinleri desteklediği ve sayısını artırdığı gözlemlenmiştir. Bu sayede saçın dökülmesini önlemeye ve saçın daha hızlı büyümesini teşvik eder.

Renk pigmentlerinin üretildiği saç Foliküllerinin sağlıklı yapısını destekleyerek gri saç görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. Ayrıca kolajenin kuru, kırılgan ve matlaşmış saçların onarılmasında, saç ve saç derisinin en sağlıklı nem seviyelerinde kalmasını destekleyerek çok etkili olduğu gösterilmiştir.

Vitamin B5 bakımı ne işe yarıyor?

Vitamin B5, en çok saçlarını sağlıklı bir şekilde uzatmak isteyenlerin hoşuna gideceği bir içerik. Çünkü, B5 vitamini saçları güçlendirdiği için saç tellerinin çabuk kırılmasının önüne geçiyor, saçların daha sağlıklı uzamasını destekliyor. Vitamin B5 kullanmaya başladığında saç tellerinin çabuk kırılmasının önüne geçeceksin, saçlarını taradıktan sonra tarağın üzerinde ne kadar az saç telinin döküldüğünü gördüğünde hem çok şaşıracak hem de çok sevineceksin! :)


*cocamide dea-kokamid tanrıçası-Cocamide DEA  (cocamide diethanolamine) ve Cocamide MEA (cocamide monoethanolamine) hindistancevizi yağlarından elde edilen yağ asitleri karışımının diethanolamin ile reaksiyona girmesiyle oluşan emülsifiye edici maddelerdir. Her ikisi de (DEA ve MEA) şampuanlarda inceltici, köpürtücü olarak kullanılmaktadır.

*dısodium cocoamphodiacetate-disodyum kokoamfodiasetat-Disodyum kokoamfodiasetat, saç gövdesini, esnekliğini veya parlaklığını artırarak veya fiziksel veya kimyasal işlemle zarar görmüş saçın dokusunu iyileştirerek saçın görünümünü ve verdiği hissi iyileştirir.

*polyquatemium-polikuatemyumpolyquatemium 7-coco-gluciside-Şampuan ve vücut kremlerinde kondisyoner etki verir. Saç şekillendiricilerde film oluşturur.

*prppylene glycol-propilen glikol-Propilen glikol, etanolle aşağı yukarı eşit güçte bir mikrop öldürücüdür. 

*panthenol-Panthenol kaybolan nemi geri kazanmaya yardımcı olarak kaşıntılı ve tahriş olmuş cilt üzerinde yatıştırıcı bir etkiye sahiptir. Küçük kesik ve yaraların iyileşmesinde etkili olduğu bilinmektedir. Panthenol, hasarlı cilt hücrelerini ve dokularını onarır

*olea europeaefrut-Avrupa meyve yağları-olağanüstü cilt bakım yararları vardır ve aktif maddeler için harika bir taşıyıcı yağdır.

*argania spinosa-dikenli argan- Argan yağı, vitamin yönünden zengin ve antioksidan içerikli bir bileşendir. İçeriğindeki yağ asitleri ile hem saçları hem de cildi beslemekte önemli bir rol oynar.

*kemel oil-kemel yağı-Açık sarıdan sarıya doğru dönen kayısı çekirdeği yağı, cilt tarafından kolayca emilen, cildi yumuşak ve ipeksi hissettiren hafif bir yağdır. Cildin bariyer işlevini geliştirir ve bu nedenle hassas ve kuru cilt bakımı için idealdir.

Besleyici şampuan ne işe yarar:

Besleyici şampuan, saçları temizlerken derinlemesine besler ve ipeksi bir görünüm kazandırır. Organik çiçek yağları (aynısefa, papatya, mavi kantaron,Argan, hindistan Cevizi) içeren formülü ve Keratin+kolojen+vitamin B5 Takviyesi ile yoğun köpüren dokusu ile beslenmiş, canlı ve yumuşak saçlara sahip olmanızı sağlar.Yıpranmış saçların görünümünü onarmaya yardımcı olur. Saç içinde yeni bağ oluşumunu destekleyen bitkisel moleküller ve yağlar sayesinde, saçı içten dışa güçlendirmeye yardımcı olur. Hasar görmüş saç dokusuna ihtiyacı olan bakımı yapar,saçı dış etkenlere karşı korur. Bu yepyeni onarıcı şampuanın mucizevi dokunuşuyla yıpranmış saçlar tekrar sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşur. Bitkisel içeriği saçı nemlendirerek parlaklık kazandırır. Saç derisine masaj yaparak ıslak saça uygulayın ve durulayın.

Temizlik ihtiyacı ilkçağdan beri insanların temel ihtiyaçları arasında yer almıştır. Bu yüzden suyla temizlik başladığında, bunun yeterli gelmediği anlaşılmıştır. Şampuan ortaya çıkana kadar birçok farklı madde kullanıldı.

İnsanların saçları ve kılları kısa sürede yağlandığı ve keçelendiği için, sabun kullanımı başlamıştır. Zaman geçtikçe yeni şeyler keşfeden insanlar şampuanı da farklı formlarda kullanmaya başladı.

Günümüzde kullanılan şampuanların kimyasal ve bitkisel olarak ayrılması, saç sorunlarına göre tercih edilerek bakımının tamamlanması amaçlarının aslı, saçın kirlerden arınıp temizlenmesidir. Farklı içerikleri bulunan şampuanlar, saç derisine masaj yapılarak uygulanır ve bu şekilde saç arınır.

Son Kullanım Tarihi :

Kutu üzerinde tüketici için tavsiye edilen son kullanım tarihi yazmaktadır.

Parti No :

Kutu üzerinde ilgil ürün için parti no yazmaktadır

İzin No :

Bu ürün için üretici firmanın Tarım Bakanlığından aldığı üretim izin tariihi kutu üzerinde yazmaktadır

Saklama Koşulları ve Uyarılar :

  • Ağzı kapalı serin ve kuru yerlerde muhafaza ediniz.
  • Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
  • Hamilelik ve emzirme dönemi ile ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.
  • Ürünlerimiz ilaç değildir.
  • Bitkisel gıda ve besin takviyesi olarak kullanılmalıdır.
  • Reçete ile satılamaz.

Kargo Teslimat Bilgileri:

1.Bursa Bitkisel Türkiye'nin en büyük ve en güvenilir bitkisel ürün alışveriş mağazalarından biridir.
2.Sitemizdeki ürünler bakanlık tarafından onaylıdır ve GMP uluslararası sağlık sertifikasına sahip ürünlerdir.
3.Siparişlerinizi teslim aldığınız ana kadar bizim güvencemizdesiniz.
4.Kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme yada hesap numaralarımıza banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz.
5.Sitemizden canlı destek almak ve alışveriş yapabilmek için üye olmanıza gerek yoktur.
6.Her türlü hastalık hakkında ürün gamımızda bulunan ürünlerin bilgisi veya verdiğiniz siparişlerinizin durumunu 0224-224 2 666 yada 0533- 599 19 59 numaralı telefonlarımızdan arayarak bilgi edinebilirisiniz.
7.Aldığınız tüm ürünlerimizde kullanım bilgileri üzerinde ve sitemizde detaylı olarak vardır..
8.Siparişleriniz aynı gün içerisinde stok durumuna göre kargoya verilir. Ertesi gün elinizde olur. Şehir merkezlerine uzak kasaba ve köylere göre 2 iş günü en çok 4 iş günü içerisinde elinize ulaşır.
9.Online destek hattımızdan 09:00 ve 23:00 saatleri arsında yararlanabilirsiniz.
10.Kargolarınız kesinlikle 3. Şahısların göremeyeceği şekilde paketlenir ve içeriğinde ne olduğunu kimse bilmez.Sık Sorulan Sorular

BB Kozmetik Bakım Onarım Şampuanı Bu ürünün herhangi bir yan etkisi var mıdır?
Hayır. Tamamen bitkisel bileşenlerden oluştuğundan herhangi bir  yan etkisi yoktur.

BB Kozmetik Bakım Onarım Şampuanı Kapsül yasal bir ürün müdür?
Tamamen yasal bir üründür. Sitemizde Belgelerimiz sayfamızda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı nın üretim izni belgesini ve GMP uluslararası sağlık sertifikasını bulabilirsiniz. 

BB Kozmetik Bakım Onarım Şampuanı Kapsülü kullanmaya başladıktan ne kadar sonra etkisini göstermeye başlar?
Düzenli kullanımlarda kısa sürede olumlu etkileri olduğu gözlemlenmiştir.

BB Kozmetik Bakım Onarım Şampuanı Kapsülü kullanırken nasıl ve nelere dikkat etmeliyim?
Düzenli kullanmaya dikkat etmeniz yeterlidir.

BB Kozmetik Bakım Onarım Şampuanı Kapsülün formülü ve menşei yurt dışından mı gelmektedir? Formülü ve menşei tamamen yerlidir. Türkiye de üretilir. İzinleri ve tescili Türkiye den verilmiştir. Kullanılan bitkilerin bir kısmı yurt dışında yetişir. Bu yüzden yurt dışından bitki ithalatı yapılmaktadır.

BB Kozmetik Bakım Onarım Şampuanı Kapsülden kaç kutu kullanmalıyım?
Hastalığınızın yoğunluğuna ve kişiye bağlı olarak kullanım süreniz farklılık göstermekle birlikte en az 2 kutudur.

BB Kozmetik Bakım Onarım Şampuanı Ürünlerimizde kullanılan bitkilerin şifalı olduğuna dair güvencenin kaynağı nedir?
Ürünlerimizde kullanılan bitkiler tüm dünya bitki literatüründe şifalı bitki olarak bilinir ve bu şifalı bitkiler üzerinde bilim adamlarının yüzyıllardır araştırma yaparak olumlu etkilerinin olduğu ve genelde tedavileri desteklediğini bilim adamları rapor etmişler ve şifalı bitki olarak kendini kanıtlamış bitkileri kullanmaktayız.

BB Kozmetik Bakım Onarım Şampuanı Tüketiciye sunmuş olduğumuz ürünlere ait bitkilerin üretimleri hangi ülkede ve hangi şartlarda gerçekleşir?
Şifalı bitkilerin yetiştirilmesi konusu çok dikkat isteyen ve ayrıca uzmanlık gerektiren bir meslektir. Şifalı-bitkilerin yetiştirilmesi ve saklanma koşulları özel tarım ve mühendislik gerektirir. Kullanılan bitkilerin çoğu Türkiye?de üretimi gerçekleştirilen bitkilerdir. Yurt dışında ise genelde şifalı bitkilerin kökeni uzak doğu ülkeleridir. Biz de ürünlerimizde kullanılan bitkileri seçerken bitkinin yaşına, yetiştirme kalitesine, bitkileri yetiştirirken nasıl ve ne şekilde tarım ilaçlarının kullanıp kullanılmadığını laboratuarda inceleyerek (şifalı bitkilerde tarım ilacı kullanılmadan yetiştirilen bitkiler en iyisidir) bitkilerimizi titizlikle tedarik ederiz. Şifalı bu bitkileri tedarik ederken yurt-dışında olan uzman kadromuz ve ileri teknolojili laboratuarlarımda çıkan raporlara dayanarak alımlarımızı yaparız ve titizlikle özlerini (en faydalı yeri) ayrıştırarak ürünlerimizde kullanıyoruz.

BB Kozmetik Bakım Onarım Şampuanı Ürünlerimize ait bitkilerde kullanılan yoğunlaştırma oranlarını hangi faktörlere göre belirliyoruz?
Bilindiği gibi bütün kimyevi ilaçların kaynağı bitkilerdir. Bilinçsizce kullanım ve rastgele alınıp kaynatılıp tüketilen bitkiler insanlara fayda yerine zarar verir. Telafisi mümkün olmayan iç organ hasarlarına yol açar. Biz de ürünlerimizdeki ekstrat (öz) oranını belirlerken uzman kadromuz aracılığıyla şifalı bitkiler literatüründe deneylerle kanıtlanmış konsantre oranlarını seçerek, hiç tehlikesi olmayan şifalı veren ürünler üretmekteyiz.

BB Kozmetik Bakım Onarım Şampuanı Ürünlerimiz tüketiciye sunulmadan önce ne tür inceleme ve teste tabi tutuluyor?
(a) Ürünlerimiz üretim-aşamasında kendi üretim fabrikamızdaki laboratuarlardan çok geniş kapsamlı araştırma yapıp, sonuçlanmış raporlar aracığıyla ürünlerin içerisinde kullanılan oranların doğru oranda olup-olmadığını inceleriz ve olumlu-üretime uygun olanlarda seri üretime geçeriz.
(b) Türkiye ye bu-süreç ve araştırma isteyen yollarla ithal ettiğimiz ürünlerimiz T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı denetimi ve laboratuar tetkikleri sonucu alınan ürünlerimiz -(T.C)Türkiye Cumhuriyeti çeşitli-analiz-laboratuarından çıkan olumlu sonuçlar neticesinde ürünlerimiz- Türkiye deki tüketicilere titizlikle ulaşmaktadır.

BB Kozmetik Bakım Onarım Şampuanı Ürünlerimizin yan etkisi var mı ? Ürünlerimiz %100 doğal %100 bitkisel ürünlerdir, yan etkisi yoktur.

BB Kozmetik Bakım Onarım Şampuanı Ürünlerimizi ilaç kategorisinde değerlendirebilir miyiz?
Üretim fabrikamızda bitkiler yerli ve ithal olan bitkilerin sorumlu ülkelerin literatürlerinde geçerli, yetkilileri tarafından verilen GMP ilaç üretebilir belgeleri ile kullanılmaktadır. Ürettiğimiz bitkisel ürünler ilaç değildir ancak etkileri Türkiye?de ve dünyada bilinen ilaç hammedesinde de kullanılan bitkisel ürünlerdir.

BB Kozmetik Bakım Onarım Şampuanı Ürünlerimiz hangi ülkelerde kullanılmaktadır? Türkiye, Almanya, Rusya, Avustralya, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya ve Macaristan başlıcaları olmak üzere dünyanın daha birçok ülkesinde yaygın olarak düzenli bir şekilde kullanılmaktadır.

BB Kozmetik Bakım Onarım Şampuanı Üretim ve ürünlerimiz kalite standartlarına uyum sağlıyor mu?
Yurt içinde üretim yapan firmamız, uluslararası kalite belgeleri ile Tüm resmi kurum ve kuruluşlardan alınan kalite, yeterlilik ve üretim izin belgeleri ile tescillidir.

BB Kozmetik Bakım Onarım Şampuanı Ürünlerimizin depolamasında ve saklama koşullarında hijyen v.b gibi temizlik-kurallarına uygun muyuz?
Ürünlerimizin depolanma ve tüketiciye sunulma aşamasında UKYS (Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi) tarafından kabul edilen her türlü şartlara-yeterliliğe sahip tesislerde ve saklama koşullarında bulundurulur. Her yıl belli tarih aralıklarında yapılan denetim ve incelemelerde de firmamızda kalite, yetki ve hijyen koşulları kontrol edilmektedir.DOĞAL VE SAĞLIKLI YAŞAMIN GÜVENİLİR ADRESİ SLOGANIYLA YOLA ÇIKAN

Firmamız kullandığı bitkilerin bir kısmını ziraatten son ürüne kadar üretimin her aşaması konunun uzmanları tarafından gerçekleştiren ekipler ile çalışmaktadır. Hazırlanan bitkisel ilaçların ham maddesi de uzman kadrosuyla hazırlamaktadır. Tıbbi bitkilerin ziraatini yaparken geni değiştirilmiş tohumlar, kimyasal gübreler ve zirai ilaçların kullanılmadığı özel ve kontrollü koşullarda yerleşim yerlerinden ve otoyollardan uzakta rakımı yüksek yerlerde organik tarım kriterlerine uygun yetiştirilmektedir. Elde edilen ham maddeler bünyesindeki  bulunan değerli çalışanlarınla tüm insanlığa ve ilaç  endüstrisine daha iyi hizmet vermek, steril, stabil ve etken maddesi durumundan en iyi ürünleri sunmak için uluslar arası standartlar doğrultusunda çalışarak ürünleri mikrobiyolojik testlerden geçirerek etken madde (extrat) ve Türk kalite kontrolüne uygun klinik çalışmalara kadar çok ciddi etnik bilimsel metotlarla titizce yaklaşarak en iyi sonucu sunmayı hedefleyerek araştırmalar ve çalışmalar yapmaktadır. Ziraat i yapılan ve araştırmasını tamamlanan tıbbi bitkileri kök ve tohum olarak ayrıştırmakla, nem ve küften uzak özel alanlarda ozon gazına tabi tutularak tüm zararlı toksinlerden arındırılmaktadır.  Ancak üretim öncesi doğal yöntemlerle kurutulmuş bitkinin üzerindeki tüm olası hastalık yapıcı riskler böcek larvaları bitkinin üzerinde olduğundan mutlaka sterilizasyona tabi tutulmalı ve riskler ortadan kaldırılmalıdır. Bu bilgiler ışığında hazırlanan  ürünlerin  hem içeriğindeki etken maddelerin herhangi bir kayba uğramadan hem de hastalık yapıcı tehlikeli risk türlerini ortadan kaldırıp tıbbi bitkilerle sterilizasyonu sağlamak için teknoloji gerektiren gelişmiş ülkelerde kullanılan biyolojik ,ekolojik, sterilizasyon sağlanmaktadır. .Bu sterilizasyon metodu ürüne ne herhangi bir katkı bırakmakta nede rengi, kokusu ve fiziksel yapısında hiçbir değişikliğe uğramadan sterilizasyon yapmaktadır.

Dünyanın her noktasında doğanın ve doğal ürünlerin önemi her geçen gün artmaktadır. Bu bağlamda sağlığınız için ürettiğimiz ürünlerin ne kadar doğru doğal yada sağlıklı olup olmadığı önem arz etmektedir. Bu konuda etnik, bilimsel, tutarlı, sabırlı ve ödünsüz bir şekilde bitkiler dünyasını bilimin ışığında en yenilikçi, en modern, en teknolojik donanımlarla çağdaş  insanın kullanımına sunmak arzusuyla çalışmaktayız.

İnsanların sonsuz bir koşuşturma içinde olduğu ve bu yüzden yemek alışkanlıklarına hız kazandırdığı günümüz koşullarında, değişen tüketici taleplerini göz önünde bulundurduk ve doğanın bizlere sunduğu besin kaynaklarını sizler için hazırlama gayreti ile Gıda Takviyeleri' nin satışını yapmaktayız. Ülkemiz için yeni olan bu sektöre öncülük ederken, dünya standartlarını yakından takip ediyor ve bilimsel kurumlarla ortak projeler yürütüyoruz.

Temel hedefimiz, koşulsuz tüketici memnuniyetini ön planda tutarak, insan sağlığına yararlı, yüksek kalite standartlarında ürünler sunmaktır.

Firmamızın  değişmez prensipleri daima kalite ,hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliligin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Firmamız gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Çalıştığımız ürünlerle ilgi talebiniz varsa sizinle çalışmaktan mutlu olacağımızı bildirir, değerli siparişlerinizi bekleriz.

İndirim BB Kozmetik Bakım Onarım Şampuanı

150.00 TL

BB Kozmetik Bakım Onarım Şampuanı

İndirim BB Kozmetik Saç Dökülmesi Şampuanı

150.00 TL

BB Kozmetik Saç Dökülmesi Şampuanı

İndirim HerbalFarma Hairfly Argan Yağlı Sampuan (400ml)

60.00 TL

HerbalFarma Hairfly Argan Yağlı Sampuan (400ml)

İndirim HerbalFarma Hairfly Çörek Otu Yağlı Şampuan (400ml)

54.90 TL

HerbalFarma Hairfly Çörek Otu Yağlı Şampuan (400ml)

ÖDEME BİLGİLERİ

Ödemelerinizi "Banka Havalesi" ve "Kapıda Ödeme" şeklinde yapabilirsiniz. Banka havalesi için banka hesap numaralarımız aşağıda belirtilmiştir. Kapıda ödemelerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile kapıda kredi kartı veya peşin ödeme şeklinde yapabilirsiniz.

Siparişinizi haftasonu, tatil günleri veya saat 16.00'dan sonra gerçekleştirirseniz, kargonuz bir sonraki gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir.

BANKA HESAPLARIMIZ
FİNANSBANK - ENPARA

TR52 0011 1000 0000 0074 9587 47 ( İlker ÖNCEL Adına)YAPILAN YORUMLAR
FACEBOOK YORUMLARI