Biz sizi arayalım

Bayan Afrodizyaklar

 

Bayan Afrodizyaklar

Bayan AfrodizyaklarBayan Afrodizyaklar

 

Bayan Afrodizyaklar :

Bayan Afrodizyaklar, Bayanlar İçin Cinsel İstek Uyarıcıdır. Cinsel Arzuları ve Dürtüleri Harekete Geçirirler. Afrodizyak etkisi yaratan yiyecekler (Erkekler ve kadınlar için ayrı reçete) Ülkemizde cinsellik konusu hiç konuşulmasa da cinsellikle ilgili her türlü haber, yorum, reçete ve diğer konular çoğu zaman dikkatle dinlenir ve bu konulara kulak kabartılır. Herkesin cinsellik konusunda reçeteleri vardır. Genelde reçeteler erkekler için yazılırken ve bu konulara erkekler daha fazla ilgili iken kadınlarda afrodizyak etkisi yaratacak bilgiler ve reçeteler de ortaya çıkmaya başladı. Şifa kitaplarında yazan afrodizyak etkisi yaratan yiyecek ve içeceklerle ilgili kısa ve öz bilgiler var. İşte söylemesi zor ama etkisi önemli bir kelime olan afrodizyak etkisi yaratan yiyeceklerin kadınlara ve erkeklere özel ayrımı. Özelikle karısından ya da kız arkadaşının cinsel isteksizliğinde şikayetçi olan memleketimin Kazanova’ları ellerine kalemlerini alsınlar. Benim ilavelerimden sonra gazete haberinde yazanlar; Afrodizyak yiyecekler! Yiyeceklerin sadece karnımızı doyurduğunu sanıyorsanız oldukça yanılıyorsunuz Doğa her türlü ihtiyaç için şifalı elini insanlık için uzatmış durumda. İşte size erkek ve kadınlar için libidoyu arttıran yiyecekler.

ERKEKLER İçİN: Maydanoz, Nane, Tarçın, Kekik, Vanilya, Sivri Biber, Hardal Kereviz Ayçiçeği, Greyfurt, Susam, Yumurta, Kuşkonmaz, Enginar, Bezelye, Badem, Ceviz, İstiridye (İçindeki çinko spermin çoğalmasına neden olarak cinsel isteği arttırıyor), Hindi (İstiridyeden daha fazla çinko ihtiva ediyor. Üstelik daha ucuz ve protein açısından da zengin), Roka (Bolca demir ve C vitamini içeriyor), Kereviz, Şalgam, Antep Fıstığı ve Fındık (İçerdikleri doymamış yağ asitleri ve E vitamini nedeni ile afrodizyak olarak kullanılırlar), Salatalık, Kuşkonmaz, Soğan, Domates, Fesleğen, Karpuz, Hindistancevizi, Bal, Pekmez, Kivi, Mango.

KADINLAR İçİN: çikolatanın içindeki yüksek seker ve kalori cinsel uyarıcı ve keyif verici. çikolata beyindeki serotonin seviyesini de artırıyor ve mutluluk hissi veriyor. Ve kadınlar erkeklere nispeten çikolatanın bu özelliklerine karşı daha duyarlı. Ahududu, Yoğurt, Tarçın, çilek, Kırmızı biber, Köri ve diğer baharatlarla, baharatlı yiyecekler. Ahududu, yoğurt, kırmızıbiber, köri ve diğer baharatlar ile baharatlı yiyeceklerin de kadınlar üstünde cinsel açıdan yararlı olduğu söylenmekte. Rezene: Her gün bir parça tüketilmesi cinsel gücü artırır. Rezenenin tohumundan çay da yapılır. Bitki çayları: Vücuttaki sıvıların akışını hızlandıran bitki çayları içilince, kan dolaşımı hızlanır tutkularda ve heyecanlarda artış olur. Enerji seviyesini de yükselten bitki çayları seks yaşamını canlandırır. Ginseng: Hormonal sistemi uyarır, erken yaşlanma sürecini yavaşlatır ve göz ardı edilemeyecek güçler verir. Limon: Yemeklerde kullanılan limon tuzu ve limon suyu, seks gücünün artmasında olumlu etki yapmaktadır.

Etiketler:Bayan Afrodizyaklar,Cinsel İlaçlar,cinsel Bitkiler ,cinsel ilişki seks,cinsel, cinsellik, cinsek istek, şifalı bitkiler, bitkiler, cinsel hastalıklar, cinsel soğukluk, cinsel rahatsızlıklar, cinsel güç, cinsel ürünler, cinselilişki.

ender, ender saraç, ibrahim, ibrahim saraçoğlu, saraçoğlu, saracoglu, ender saraç, saraç, dr saraç, dr saraçoğlu, mehmet oz, mehmet öz, ömer çoşkun, mustafa eraslan, eraslan, bursa, bursa bitkisel, mnc, greenstore,

İLGİLİ ÜRÜNLER

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

89.90 TL

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

Balen-For Men 120 Kapsül Karışım Gıda Takviyesi

180.00 TL

Balen-For Men 120 Kapsül Karışım Gıda Takviyesi

Erkexin Epimedyum Karışımlı Macun 240 gr

100.00 TL

Erkexin Epimedyum Karışımlı Macun 240 gr

Erkexin Epimedyum Karışımlı Stick Macun 12*20 Gr

120.00 TL

Erkexin Epimedyum Karışımlı Stick Macun 12*20 Gr