Biz sizi arayalım

Afrodizyak Ne Demek

 

Afrodizyak Ne Demek

Afrodizyak Ne DemekAfrodizyak Ne Demek

 

Afrodizyak Ne Demek

Afrodizyak ne demek; Öncelikle bilinen en basit yöntemleri çikolatalarıdır..Özel olarak üretilen bu çikolataları bu amacı güddüğünüz kızlara bir şekilde hediye edercesine yedirebilirsiniz. Detaylı bilgiler makalemizde yer almaktadır.

AFRODİZYAK NE DEMEK : Öncelikle Afrodizyak deyince aklımıza ilk olarak “Cinsel Hormonları“n fazla salgılanmasına yarayan bitkisel karışımlar diyebiliriz.. Bu konuda aslında çok fazla sitede yazılmış fakat kullanımıyla ilgili pek bilgi verilmemiş :) Bende bu siteden aldığım kısa bir kaynağı verip yazıma devam etmek istiyorum.. Kişide cinsel isteğin uyarılmasına yarayan, kişinin 5 duyusuna birden hitap edebilen, cinsel performansta artışa da neden olan ilaçlara, yağlara, besin maddelerine ve bitkilere verilen genel isim afrodizyaktır.

Yunan tanrıçası Afrodit’i mutlaka duymuşsunuzdur. Afrodit Yunan mitolojisinde güzellik tanrıçası olarak bilinmektedir. afrodizyak Afrodizyak’ın ise kelime olarak Yunan Mitolojisindeki Afrodit yani güzellik tanrıçasından geldiği bilinmektedir. Afrodizyak malzemeler parfüm olarak, ilaç olarak, sıvı damla halinde veya parfüm olarak da üretilmektedirler. Bu şekilde üretilen afrodizyak malzemeler ticari anlamda büyük bir Pazar oluşturmuş durumdadır. Dışarıdan alınan bu maddeler cinsel organlardaki fiziksel performansı değiştirdiği gibi kişinin libidosunda da etkiye yol açmaktadır. Fakat bu afrodizyak malzemelerin yine bilinçli olarak kullanılması gerekmektedir. Fazla para kazanma hırsı birçok sektörde ortaya çıktığı gibi bu sektörde de kendisini göstermektedir. Özellikle ucuz olması için özensiz malzemelerden ve merdiven altı diye tabir edilen şekilde üretilen bir çok afrodizyak etki yarattığı iddia edilen ürün cinsel performansı arttıracağı yerde olumsuz performans gösterilmesine dahi neden olabilmektedir. Bu nedenle kullanılacak ürünlerin iyice araştırılıp öyle kullanılması gerekirse uzmanlardan tavsiye alınması mantıklıdır.

Günümüzde tıbbın gelişmesiyle birlikte gerek kullanımı gerekse karşı cinse bu maddeyi entegre etmek oldukça kolaylaştı :) Öncellikle klasik bilinen afrodizyak damla şeklinde satılır..Fiyatı düşük olanlarının pek fazla etkisi olmasada bazı damlalarda oldukça etkilidir. %100 Bitkisel Olan Ürünlerimize Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Etiketler : afrodizyak ne demek, afrodizyaklar kullamı, afrodizyaklar kullanım şekli, afrodizyaklar nasıl kullanılır, afrodizyaklar nerede kullanılır, afrodizyaklar n

ender, ender saraç, ibrahim, ibrahim saraçoğlu, saraçoğlu, saracoglu, ender saraç, saraç, dr saraç, dr saraçoğlu, mehmet oz, mehmet öz, ömer çoşkun, mustafa eraslan, eraslan, bursa, bursa bitkisel, mnc, greenstore,

İLGİLİ ÜRÜNLER

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

89.90 TL

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

Balen-For Men 120 Kapsül Karışım Gıda Takviyesi

180.00 TL

Balen-For Men 120 Kapsül Karışım Gıda Takviyesi

Erkexin Epimedyum Karışımlı Macun 240 gr

100.00 TL

Erkexin Epimedyum Karışımlı Macun 240 gr

Erkexin Epimedyum Karışımlı Stick Macun 12*20 Gr

120.00 TL

Erkexin Epimedyum Karışımlı Stick Macun 12*20 Gr

Benzer Makaleler