Biz sizi arayalım

Cinsel arzuyu arttırır, vücuda dinçlik verir meniyi çoğaltır. Cinsel arzuyu artırmaya, vücuda dinçlik vermeye meniyi çoğaltmaya faydalıdır. Sperm sayısı,hızını artırır. Bu durumu yenmek için sitemizde bulunan %100 doğal ürünleri tavsiye ediyoruz ?

 

Sperm Azlığı Tedavisi

Sperm Azlığı TedavisiSperm Azlığı Tedavisi

 

SPERM AZLIĞI TEDAVİSİ
 
 
                        Cinsel arzuyu arttırır, vücuda dinçlik verir meniyi çoğaltır. Cinsel arzuyu artırmaya, vücuda dinçlik vermeye meniyi çoğaltmaya faydalıdır. Sperm sayısı,hızını artırır. Bu durumu yenmek için sitemizde bulunan %100 doğal ürünleri tavsiye ediyoruz …


Sperm Azlığı Tedavisi
 
 
TIBBİ TEDAVİ
 
Sperm azlığı problemi için günümüzde tıbbın geliştirdiği yöntemler;Spermin iğneyle testis kanallardan alınması perkutan epididimal sperm aspirasyonu (PESA) olarak adlandırılır.
Testsin içinden alınması perkütan testiküler spermaspirasyonudur (PTSA).
Direkt ameliyatla testisten alınmasına testiküler sperm ekstraksiyonu (TESE) denir. PESA ve PTSA lolak anestezi eşliğinde yapılabilirken TESE çoğu zaman genel anestezi altında yapılır. Son yıllarda mikroskopik TESE yaygın olarak uygulanmaktadır. Avantajı testis dokusunun daha az zarar görmesi , sperm bulunması olasılığı yüksek kanalların görülmesinin kolaylaşması ve dolayısı ile daha yüksek spermelde etme şansına ulaşılmasıdır.
 
BİTKİSEL TEDAVİ
 
Sperm azlığı sorunu yaşayan erkekler için sperm arttırmaya etkili bitkisel tedavi;Bir milimetreküp menide en az yirmi milyon sperm bulunur. Spermin miktarı spermogram ile tespit edilir. Erkeğin menisi içindeki sperm mikroskop altında sayılır. Yirmi milyondan az sperm bulunduğu takdirde sperm azlığından söz edilir.
Sperm miktarını arttırmak için aşağıdaki reçeteler uygulanabilir.Tedavi için gerekli malzeme : Anason su.Hazırlanışı : 1 çay bardağı sıcak suya yarım kahve kaşığı anason konur. 5 dakika bekletildikten sonra süzülüp içilir.
 
ETİKET: sperm arttırıcı, sperm arttırıcı nedir, sperm arttırıcı tedavisi, sperm arttırıcı hakkında bilgi, sperm arttırıcı nerede bulunur

İLGİLİ ÜRÜNLER

Benzer Makaleler