Biz sizi arayalım

Afrodizyak Etkili Parfüm İsimleri

 

Afrodizyak Etkili Parfüm İsimleri

Afrodizyak Etkili Parfüm İsimlerien etkili afrodizyak parfüm isimleri

 

Afrodizyak Etkili Parfüm İsimleri

Afrodizyak Etkili Parfüm Olarak Özellikle Son Dönemlerde Bir çok Marka Pazarda Yer Almıştır.Bunun Temel Nedeni Bu Ürünlerin Oldukça İşe Yarar Olamarından Dolayı Pazarda Yer Alan Talep Patlamasıdır.


Afrodizyak Etkili Parfümlerin tamamı içeriğinde etken madde olarak Feromon içerirler.Feromonlar, vücut dışına salgılanan Hormonlar olarak tanımlanabilir. Temel görevleri arasında, eşeyler arasında iletişimi sağlamak, bazı Canlılarda eşey organlarının oluşumunu yönlendirmek, sosyal yaşam düzenine sahip canlılarda hiyerarşiyi sağlamak ve özellikle sosyal böceklerde yuva düzenini sağlamak sayılabilir.

1-Hot Pheromone Perfume Twilight Man En etkili örneklere böcekler ( insecta ) sınıfında rastlanır. Bu kokular, erkeğin dişisini kilometrelerce uzaktan bulabilmesini sağlayacak kadar etkindir. Hot Pheromone Perfume Twilight Man 50 ml şişelerde özel şişesiyle erkekler için feromone parfüm

2-Hot Woman Parfüm Twilight WOMAN PHEROMONE PERFUME - TWILIGHT Erotik, erkekleri cezbeder Ambalaj:45 ml Twilight Bu soylu, asil parfüm bir baska erkege karsi duyulan seksi duygulari canlandirir. Sık, kadinsi koku ÜRÜN BILGILERI: "HOT pheromone parfüm BAYAN" seksual duygulari uyandirarak erkekleri miknatis gibi çeker. Asil, hos kokulu parfümü duyan erkek bilmeden seksual duygular fiskirtir. O anki baski seni kayiplara karistirir. Pheromones seksi bastan çikaricilardir. Karsi cinse olan cazibeyi kiskirtirlar. Yalniz burun algilar.

3-Hot Gırl Pheromone Gel GIRL PHEROMONE JEL Sihirli bir sekilde bayanlari cezbeder 30 ml flakon HOT GIRL PHEROMONE JEL Ekstra sert Baska bayanlari cezp etmek isteyen bayanlar için seksual bastan çikarici hos koku. ÜRÜN BILGILERI: "HOT pheromone jeli BAYAN"in baska bir bayana karsi seksual duyguyu uyandirmak için özellikle gelistirilmistir. Bu ürün özellikle bir baska bayana karsi daha çekici, erotik ve seksi olmak isteyen bayanlar için uygundur. Masaj yapilarak erotik koku bayan partnerinizin duygularini uyandirir ve onun tutkusunu harekete geçirir. Pheromones seksi bastan çikaricilardir. Karsi cinse olan cazibeyi kiskirtirlar. Yalniz burun algilar. Kokusuz ve seffaftir, bilinçaltina isler. Bütünden bir ufacik parça alindiginda beyni uyarir ve seksual davranisi etkiler.

4-Hot Touch Secret Woman Parfüm Hot Touch Secret Woman 100ml eau de parfum Muazzam erotik dakikalar için çok degerli tatlilar ve hafif oryantelle kokulandirilmistir. Feromon, Yunanca ” hormon Taşıyan ” anlamına gelmektedir. hormonlardan farklı olarak hücre dışına salgılanır. Davranışların kontrölünde rol oynar. ilk olarak 1956 yılında ipek böceklerinde bulundu. Günümüze kadar yapılan çalışmalar sonucunda pek çok fenomon türü belirlendi. Böceklerin yanı sıra örümcekler, kurbağalar, Sürüngenler ve memelilerin de fenomon salgıladıkları bulundu. Kuşlardaysa fenomon bulunamadı. En çok bilinen feromonlar uyarı feromonları, eşeysel Feromonlar, iz Feromon, ve uyarı feromonlarıdır.

Etiketler: afrodizyak etkili koku, afrodizyak koku, afrodizyak kokular, afrodizyak etkili parfüm, afrodizyak, afrodizyaklar

İLGİLİ ÜRÜNLER

Benzer Makaleler