Biz sizi arayalım

Sanılanın aksine erkekler sertleşmelerini daha kundakta kazanıp mezara kadar sürdürebilirler. Sağlıklı olan, normal olan budur. Erkekte sertleşme bozukluğuna ?erektil disfonksiyon, empotans, iktidarsızlık? da denir. Psikojenik( ruhsal ), sinirsel, damarsal hastalıklar ve hormonal hastalıklar sertleşme sorunlarının belli başlı çatısını oluşturur.

 

Sertleşme Sorunları

Sertleşme SorunlarıSertleşme Sorunları

 

SERTLEŞME SORUNLARI
 
 
           Sanılanın aksine erkekler sertleşmelerini daha kundakta kazanıp mezara kadar sürdürebilirler. Sağlıklı olan, normal olan budur. Erkekte sertleşme bozukluğuna “erektil disfonksiyon, empotans, iktidarsızlık” da denir. Psikojenik( ruhsal ), sinirsel, damarsal hastalıklar ve hormonal hastalıklar sertleşme sorunlarının belli başlı çatısını oluşturur.
 
 
Sertleşme sorunu basit olarak doktorların cinsel performans için yeterli olan sertleşme seviyesini sağlayamama ve/veya bu sertliği koruyamama durumu için kullandıkları klinik bir terimdir. Üç ayı aşkın bir süre bir erkeğin cinsellikle ilgili arzu duyup ilişkiye girmek için yeterince sertleşme elde edememesi durumuna sertleşme sorunu adı verilir. Yani hayatınızın belirli bir döneminde tek bir kez başarısız olmuşsanız hemen doktora koşmanız gerekmez. Ancak bu durumunuz altı ay devam ederse Hattat Klinik uzmanlarına başvurmalısınız.
 
Bazı erkekler sertleşme fonksiyonunun yaşlandıkça doğal olarak azaldığına inanmaktadırlar. Ancak yaş kendi başına sertleşme sorunlarına neden olmaz. Neden yaşın yanı sıra diğer sağlık koşulları, ilaçlar ve yaşam biçimi gibi normal kan akışını değiştiren konulardır. Bu sağlık durumlarından bazıları erkekler yaşlandıkça daha sık olarak ortaya çıkmaya başlar. Aşağıdaki durumları yaşıyorsanız sertleşme fonksiyonunda bir değişim meydana geldiğini anlayabiliriz:
 
Cinsel birleşme için gerekli şekilde sertleşme sağlayamama
Sertlik halinin devam ettirilmesinde zorluk
Cinsel birleşme için yeterli olan ancak eskiye göre daha zayıf olan sertleşme
Sertleşebileceğinize ve sertliğinizi koruyabileceğinize olan güveninizin azalması
Doğru tedavi için doğru teşhis gerekir. Hattat Klinik ekibi, multidipliner yaklaşımı ile sertleşme probleminizin psikolojik ve organik doğru sebeplerini ortaya çıkarır ve bu sebepler doğrultusunda tedavi planınızı düzenler.
 
ETİKET: erkek afrodizyak nedir, sertleşme, iktidarsızlık, sertleşmeme, sertleşme sorunları, çabuk boşalma, erken boşalma, erkek afrodizyak nereden bulunur, erkek afrodizyak hap, erkek afrodizyak parfüm

İLGİLİ ÜRÜNLER

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

89.90 TL

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

Balen-For Men 120 Kapsül Karışım Gıda Takviyesi

180.00 TL

Balen-For Men 120 Kapsül Karışım Gıda Takviyesi

Erkexin Epimedyum Karışımlı Macun 240 gr

100.00 TL

Erkexin Epimedyum Karışımlı Macun 240 gr

Erkexin Epimedyum Karışımlı Stick Macun 12*20 Gr

120.00 TL

Erkexin Epimedyum Karışımlı Stick Macun 12*20 Gr

Benzer Makaleler