Biz sizi arayalım

DÜNYA'NIN EN GÜÇLÜ EN ETKİLİ EN İYİ AFRODİZYAGI ERKEKSİN ...

 

DÜNYA'NIN EN GÜÇLÜ EN ETKİLİ EN İYİ AFRODİZYAGI ERKEKSİN ...

DÜNYA'NIN EN GÜÇLÜ EN ETKİLİ EN İYİ AFRODİZYAGI ERKEKSİN ...DÜNYA'NIN EN GÜÇLÜ EN ETKİLİ EN İYİ AFRODİZYAGI ERKEKSİN ...

 DÜNYA'NIN EN GÜçLÜ EN ETKİLİ EN İYİ AFRODİZYAGI 

                             ERKEKSİN ...
 
ERKEKSİN CAKŞIR KÖKLÜ KARISIM İçERİGİ :
 
Hidroksil Propil Metil Seliloz (Kapsül) : %10
 
çakşir Kökü : %22
 
Ginseng : %25
 
Keçi boynuzu : %20
 
Zencefil : %10
 
Ginko bloba : %13
 
 
Erken Boşalma ve ERKEKSİN
            Erkeklerde erken boşalma sorunu (Ejakulasyon) penis vajinaya girdikten hemen sonra cinsel tepkileri normal olan bir eşi tatmin edemeden olması veya kişinin isteği gerçekleşmeden önce olmasına Erken Boşalma ( Premature Ejaculation) denir.
            Kişiler bu tür durumlarını  dile getirilmesi güç olduğundan ve göreceli bir kavram olduğunu düşündüklerinden dolayı rastlanma sıklığı konusundaki oranlar hakkında yeterli bilgi yoktur.
            Yapılan araştırmalar neticesinde 25 yaşın altındaki genç erkeklerin üçte birinde ve 40 yaşın üzerindekilerin % 8‘inde görüldüğü sanılmaktadır.
            Aslında hemen hemen her erkek hayatının bir bölümünde bu sorunlarla karşılaşabilir.  En azından ilk cinselyaşantıdaki deneyimleri esnasında oluşan stres ve gerginlik sebebiyle erken boşalma görülebilir ve zamanla erken boşalmayı (ejakulasyonu) kontrol etmeyi öğrenirler.
            Erken boşalma sorunu yaşayan Bir çok erkek zaman zaman erken boşalma (ejakulasyon) problemi yaşamakta ve sonradan kendileri bu sorunu çözmektedirler. Tedavi gerektiren durumlarda ise yapılan oldukça başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.
            Erkeklerde Kalıcı “erken boşalma” hem erkeğin hem partnerinin seksüel fonksiyonları üzerine zararlı etkileri vardır. çoğu erkek ilk ilişkilerinde erken boşalma eğilimindedir. Erkeğin cinsel deneyimlerinin sayısı arttıkça ve sevişmenin yapılabildiği uygun ortamlar oldukca daha güvenli olur ve erkek kendini tutmayı öğrenir. çoğu erkek buproblemin üstesinden gelir ama bazıları bir uzmanın görüşüne ihtiyaç duyar.
            ERKEKSİN afrodizyak çakışır köklü içerikli bitkisel gıda takviyesi içeriğinde kullanılan bitkilerin güçlü ve etkili özellikleri neticesinde kişinin bünyesine göre 15 ile maksimum 60 günlük bir kullanım arasında erken boşalma, sertleşme sorunlarında etkili bir üründür 2-3 gün arayla kullanıldığında 15 gün gibi bir süre içerisinde bu sorunun ortadan kalktığını rahat bir şekilde ğörebilirsiniz.
            Erken boşalma sorunu olmayan erkeklerde ise kullanılan 1 kapsülden sonra cinsel ilişki sırasında diğer birleşmelerde yaşadığınız boşalmadan daha uzun sürede boşalma yaşayacağınız için geciktirici spreyler vb. gibi riskli ürün grubu kullanmanıza gerek kalmayacaktır.
 
 ERKEKSİN ile ilgili merak ettikleriniz ?
*EREKSİYON SORUNU VE ERKEKSİN
*AFRODİZYAK ETKİ VE ERKEKSİN
*ERKEN BOŞALMA VE ERKEKSİN
*PENİS BÜYÜTMEK VE ERKEKSİN
*AZOSPERM,KISIRLIK,SPERM HAREKETSİZLİĞİ HASTALIĞI VE ERKEKSİN
*Şeker, Kalp, Tansiyon Hastalıklarına Bağlı Ereksiyon Sorunları ve ERKEKSİN
*Güvenilirliği Kanıtlanmış Bitkisel İçerikli Afrodizyak gıda takviyesi ERKEKSİN
*En doğal Sporcu Destek Ürünü ERKEKSİN
*Kronik Rahatsızlıkları Olanlar ve ERKEKSİN
 
Ereksiyon Sorunu ve ERKEKSİN
            Yapılan araştırmalarda geçici ereksiyon bozukluğu atakları erkeklerde stres,depresyon, yaşlılık, şeker, tansiyon, prostat vs gibi rahatsızlıgı olan kişilerde daha sık görülür. Sık tekrarladığında özgüveni ve ilişkileri etkileyebilir. Neyse ki impotans sıklıkla başarı ile tedavi edilebilir.
            Erektil disfonksiyon olarak da bilinen impotans (ereksiyon sorunu) cinsel ilişki için yeterli ereksiyonunsağlanamaması ve yeterli isteksizligin olmaması devam ettirememesi olarak tanımlanır. İmpotansın nedenleripsikolojik ya da fiziksel olabilir.
            Prostat, Stres, anksiyete ya da depresyon impotans (ereksiyon sorunu) yapabilir. Alkol ve sigara kullanımı ve bazı ilaçların yan etkisi olarak da görülebilir. (kan basıncı yüksekliği tedavisinde kullanılan bazı ilaçlar).
            Diyabet, tansiyon, multipl skleroz veya diğer kronik hastalıklar impotans (ereksiyon sorunu) yapabilmektedir. İmpotans (ereksiyon sorunu) genital bölgeye direkt travma ya da omurilik veya sinir sistemini etkileyen travmalar sonucu gelişebilir.
            Prostat, mesane ya da rektum kanseri için yapılan radyoterapi ya da majör pelvik cerrahiler de impotans yapabilir. Ülkemizde ise erkeklerin genelde ereksiyon sorunu yaşamalarındaki başlıca sebepleri söyle sıralayabiliriz.
            Özellikle cinsel aktivite öncesi alkol kullanımı, Sigara tüketimi, Spordan uzak bir yaşam, Partnerle beraber duygusal bir ortam oluşturamamak.
            ERKEKSİN afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesi böyle sorunlarda size çözüm sunduğu gibi bu sorunları yaşamayan fakat sınırlarını merak eden kullanıcı kitlesi içinde piyasada alternatifi olmayan bir üründür.
            ERKEKSİN İçeriğindeki yüksek etkili ve tamamen cinsel performansı artırmaya yönelik hazırlanmış içeriği hızlakana karışmaya başladığı andan itibaren vücudunuzdaki değişimleri fark etmeye başlarsınız. Bundan sonrası için gerekli adım uyarılma anıdır. Uyarılma gerçekleştikten sonra vücudun salgıladığı testeron hormonuyla hızla etki gösteren ürün içeriği sizi her zamankinden daha güçlü bir ereksiyona, daha uzun bir cinsel ilişki süresine ve daha kaliteli bir orgazma hazırlar.
                                                                                                                             cinsel ürün dogal afrodizyak
ERKEKSİN Penis Büyütücü Etkisi
            Erkeklerde Cinsel Organ (penis) 3 ana halterden oluşur,  üst kısımda 2 adet dairesel ince doku yapısı (Corpora Cavernosa) ve altta daha küçük bir şekilde bulunan dairesel doku yapısından (Corpus Spongiosum) oluşur. Penis ereksiyon haline gelmeye başladıgı andan itibaren bu iki dokuya kan dolmaya başlamaktadır. Altta bulunan doku (Corpus Spongiosum) idrarın yolu ve spermlerin çıkış kanalıdır.
           Penisin Üsttündeki kısımlarda bulunan (Corpora Cavernosa) ve  (Corpus Spongiosum) iki ince doku kanalı ise esas kan pompalanan ve ereksiyonun gerçekleşmesini sağlayan kısımlardır. Ereksiyon gerçekleşmesi durumunda penise pompalanan kanın büyük bir oranı  (Corpora Cavernosa) ve  (Corpus Spongiosum) bu iki dokukanalına dolar. Penisinizin boyu, ve uzantısı doku kanallarına pompalanan kan ile doğru orantılıdır.
            Kısacası penis yukarıdaki işlemleri gerçekleştirerek ve kendi kendine daha çok kan pompalayarak dokuların genişlemesini ve uzamasını sağlayamaz,  ERKEKSİN sinir sistemi üzerindeki etkisinden dolayı penisin sürekli kanla dolu olmasını sağlar.
            Bu süreçden sonra ereksiyon durumunda  (Corpora Cavernosa) ve  (Corpus Spongiosum) iki ince dokularınızkan dolarak maksimum en yüksek kapasiteye ulaşmış olur. Uzun süreli ereksiyon hali sürekliliğini devam edeceği içinde normal bir erkek bünyesinde penis ortalama 60 ila 90 gün içerisinde en az 2-4 cm arasında büyüme sağlar.Penis geliştirmenin temeli, penis dokusuna kapasitesinin üzerinde kan pompalanmasını sağlayarak doku genişlemesinin sağlanması üzerine kurulmuştur.
            Penise Kapasitesinin üstünde kan pompalanması sonucunda doku hücre duvarlarında kırılmalar meydana gelebilir, bu durumda penis dokusu derhal kendini tamir etmek için yeni hücreler ürettirerek kırılma egilimli doku hücrelerinin büyümesi ve güçlenmesini ve onarılmasını sağlar.
            Bu işlermlerden sonra böylelikle penis dokusu daha çok kan pompalanabilecek şekilde kapasitesini arttırır. Belli bir zaman ertesinde penisin yapısında iradeli bir büyüme gerçekleşir. Penis de vücudun tüm diğer kasları gibi doğru egzersizler neticesinde geliştirilebilir. Penis geliştirme egzersizleri sonucunda penis dokusuna daha çok kan pompalanarak penis gelişimi sağlanır. Ama bu süreç cok uzun bir süreçtir. ERKEKSİN ile artı bir gereksinim olmadan düzenli bir kullanımda bu süreci gerçeklestirebilirsiniz.
            Kısacası ERKEKSİN afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesi sizin bir çabalamanıza gerek kalmadan penise kan akışını hızlandırıp güçlü bir etki sağlayıp hızlandırarak doğal bir egzersiz yaptırır.
            ERKEKSİN afrodizyak içerikli güçlü bitkisel gıda takviyesi tıpkı spor salonunda yapmıs oldugumuz vücudumuzdaki kaslarımızı geliştirmek, büyütmek ve güçlendirmek nedeni ile yapılan egzersizler gibi, penis geliştirme egzersizleriyle sagladıgı kan akışı penisimizi daha büyük ve güçlü hale getiririlmesini gerçekleştirir. Tek yapmanız gereken ERKEKSİN afrodizyak içerikli güçlü bitkisel gıda takviyesini size önerdiğimiz kullanma talimatına uygun olarak60-90 gün arası kullanmanız. Bu süre sonunda heyecan verici değişimi gözlerinizle görmenizi, binlerce kişide yaşadıgımız bu sevinci sizlerlede görecegimizden eminiz.
 
Azospermi, Kısırlık ve ERKEKSİN
            Azosperm, erkegin sperm hücrelerinin az ve yetersiz olması ya da sperm hücrelerinin (0) hiç olmaması durumunda konulan bir tanıdır. Erkeklerde infertiliteye neden olan en ciddi sorunların başında azosperm gelmektedir.
            Erkeklerde azospermiye neden sebebler, genetik bozukluklar ya da Hormonal bozukluklar sperm yapımında görevi olan FSH ve LH hormonlarında oluşan bazı bozukluklar en etkili faktörler arasında yer almaktadır.
            Enfeksiyon hastalıkları: Genellikle üreme sistemini gerçek anlamda olumsuz etkileyerek testislerde sperm yapısının ve kalitesinin bozulmasına yol açabilir. Genel anlamda daha çok ergenlik döneminde geçirilen kabakulakhastalığı % 26 oranında infertiliteye yol açmaktadır. çocukluk çağında inmemiş olan testis ya da fıtık nedeniyle geçirilen ameliyatlar, testislerin yerinde olmamasının geç farkına varılması ve erişkin yaşta ameliyat olmak ya da halatestislerin yerinde olmaması (kasık kanalından torbaya inip çıkan, kasık kanalı ya da karın içinde vb.), çocuklukçağında geçirilen ve testisleri şişirerek görevlerini bozan ateşli enfeksiyonlardan dolayı (kabakulak, menenjit vb.), testis ve testis tümörü nedeniyle ameliyat sonrası kemoterapi ya da radyoterapiye maruz olmak gibi bazı çeşitli çeşitli travmalar (trafik kazası, spor yaralanmaları gibi) olabileceği gibi sperm yollarının da doğuştan olmaması, gelişmemesi ya da tıkanık oluşundan kaynaklanmaktadır.
            ERKEKSİN’in içerisinde bulunan Ginseng ve çakşır otunun yapılan bilimsel araştırmalar sonu sperm sayısını arttırdığı kanıtlanmış ve kabul edilmiştir.
            Dünyada İnsanlar üzerinde yapılan araştırmalarda Ginsengin testislerin büyümesine yardımcı olduğu, sperm sayısını arttırdığı, testosteron dengesini sağladığı ve libido arttırıcı etkisi olduğu kanıtlanmıştır.
            çakşır otu ise Hatay daglarında yetişen ve sperm arttırıcı ve sperm kalitesi arttırıcı özelliği ile Amerikalılar tarafından keşfedilen bir bitkidir.
            ERKEKSİN dogal afrodizyagımızı 90 gün süreyle düzenli kullanım sürecinden sonra azospemi hastalarında sperm üretimi, az sperm üretimi olan hastalarda artış, sperm hareketsizliği olan hastalarda hareketlenme gözlemlenmiştir.
 
AFRODİZYAK ETKİ VE ERKEKSİN
            Dünya tarihinde Cinsel uyarıcı bitkilerin ve yapılan karışımların cinsel yaşamın kaliteleşmesi için bu bitkilerin üzerindeki etkilerine dair tarihte pek çok efsane olaylar vardır. Yaşanılan bir efsaneye göre, Yunan Aşk Tanrıçası Afrodit, her gece birlikte olduğu seçmiş oldugu erkeklere, onların cinsel gücünü artırmak için uyarıcı bitkisel içecekler vekarışımlar hazırlamaktadır. Bu nedenle uyarıcı etkisi yapan karışımlara “afrodizyak” ismi konulmuştur. Cinsel istekinsan vücudunun çalışması gereken en önemli işlevlerinden biridir. İnsanlarda cinsel istek genel olarak sağlıklı olma temeli ve hormonların etkisi olmak üzere iki ana temele dokunmaktadır. Erkeklerde cinsel isteği arttıran hedefler ya da budurumu kontrol eden en önemli işlevlerin başında ise psikolojik ruhi durumlar gelmektedir. Kişilerin hayatındacinsel hayatının sağlıklı olması ve dengeli bir bütünsellikle çalışabilmesini saglamak için, bedenin ve ruhun ikisinin bir bütün olarak sağlıklı ve dinç olmasını saglamak gerekir. Kişinin kafanın rahat olması, stresten arınmış olması gerekir.Herhangi bir psikolojik sorunun olmaması gibi nedenler cinsel isteği belirleyen en önemli faktörlerdir. Kişinin piskolojisinde ve yaşam biçiminde karamsarlık hakimse ve düzenli beslenemiyorsa bu durumda cinsel hayatımız  olumsuz bir şekilde etkilenecektir. Kişiler vücuduna ağız yoluyla kullanılan veya sürülerek dışarıdan alınan ilaçlar ile,hormon veya bir takım kullanılan maddelerin cinsel durumlarımızın üzerinde belli uyarıcı ve haz verici etkileri vardır. Anlık etkileri olan bu tarz ürünlere afrodizyaklar denir.  Sistem tüm hücrelerimizle birlikte cinsel aktivitasyonumuzu güçlendirip canlandıran hareketlendiren ve organik işlevlerimizi kişiselleştirip destekleyen bu maddelerin etkileri iki şekilde gerçekleşmektedir. Kullanılan bir çok maddeler libido hormonu üzerinde etki yaparak cinsel isteği baskı altına alıp arttırırlar. Kullanılan bazı maddeler ise sadece kişinin cinsel organının fiziksel tepkilerini farklılaştırarak, kişideereksiyon yaparken kadında ise lubrikasyonu cinsel istegi ve vajene giden kan akımını yükselterek arttırırlar. Günlük hayatta yaşadıgımız piskolojik durumlar, trafik, iş stresi, maddi ve ekonomik sorunlar cinsel yaşamımızın kaliteli olması hayalini kabusa dönüştürmektedir. Sağlıklı bir cinsellik için her şeyden önce bol oksijen, güneş ışığı, temiz hava, egzersiz, yeterli ve düzgün uyku gerekmektedir.
            ERKEKSİN dışında sözde bitkisel denilen hiç bir afrodizyakta bünyeye göre 30 ila 45 dk gelen mükemmel uyarıcıetki yoktur. Kullanımından 45 dakika sonra sizi rahatlattığını ve sağladığı enerjiyi hemen hissedersiniz. İlk vücut ısınızyükselir kendinizi rahat hissetmeye başlarsınız. Aynı zamanda yaşamaya başladığınız ereksiyon hali bu güne kadar yaşamadığınız kadar sert gerçekleşir ve bu kalıcı bir ereksiyon halidir, nekadar birliktelik yaşarsanız yaşayın ereksiyonhaliniz hiç kaybolmayacaktır. Bu durumdan partnerinizde çok hoşnut olacak ve sizin birliktelik süreniz öncekiilişkilerinizden daha uzun sürecektir. Daha öncede belirttiğimiz gibi dünyada üretilen tüm afrodizyak adı altında satılan ürünlerde genelde ereksiyon hali yaşanır bunu bitkilerle veya kimyasallarla yapmak kolaydır fakat bu alanda henüz başarılamamış bir durum vardır. işte ERKEKSİN i diğer afrodizyak içerikli ürünlerden ayırt eden en büyük özelli gide budur. Kullanımından kısa bir süre sonra cinsel isteği tetiklemesidir. Bu konu çok önemli bir ayrıntıdır çünkü ereksiyonsağlamak başka bir iş cinsel istek sağlamak başka bir iştir bu güne kadar afrodizyak kullanarak memnun kalmamış bir kitle vardır bunların en büyük sorunu ise isteksizliktir bu isteği insana sağlamak kan dolaşımıyla ilgili değildir tamamen beyin ve sinir sistemi üzerindeki etkilerle alakalıdır ERKEKSİN içeriğinde barındırdığı özel bitkikombinasyonuyla sadece kan dolaşımında etki göstermez sinir sistemi üzerinde de etki göstererek cinsel istekoluşturur
            Bu olayı daha rahat anlayabilmeniz için söyle örnekleyebiliriz iyi bir futbol takımı olmak başka şeydir şampiyonluğa inanmak başka şeydir. ERKEKSİN hem iyi bir takımdır hem de başarıya olan alcığı ve inancı kimsede olamayan bir takımdır.
            Hazır olmak başarının yarısı İnanmak ve istemekse diğer yarısıdır…
            
 
                                       ERKEKSİN ŞİMDİ DAHA SERTSİN………
            Dünyanın en güçlü en etkili afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesi artık yenilenen içerigi ile satışta. Afrodizyak,Geciktirici, Penis büyütücü etkileri ile satın alabileceklerinizin en iyisi.Bu türden bir ürün alırken akla gelebilecek ilk soru “İşe yarıyor mu?” sorusu.Bu sorunun bizim için cevabı oldukça basit.”Kesinlikle evet”
 
3 ETKİ AYNI ANDA İNANILMAZ FORMÜL  
 
 
ERKEKSİN çAKŞIR KÖKLÜ BİTKİSEL KARIŞIM 
 
DİĞERLERİNİ DEĞİLDE NEDEN ERKEKSİN ALMALISIN?
 
1-DAHA çOK İŞE YARIYOR...
2-DAHA İSTEKLİ OLURSUN...
3-DAHA SERT OLURSUN...
4-DAHA FAZLA BİRLİKTE OLURSUN...
5-DAHA GEç BOŞALIRSIN...
6-DAHA BÜYÜK PENİSİN OLUR...
7-DAHA SAĞLIKLI OLURSUN...
8-DAHA GÜVENİLİR...
9-DAHA NE OLSUN...?
 
 
 
TÜRKİYE'DE CİNSEL SAĞLIK ÜZERİNE BİR çOK ARAŞTIRMALAR VE YAZILAR YAZAN DR.GÖKHAN ORDU ERKEKSİN KULLANIMINI ÖNERİYOR.
 
 Sertleşme Problemi (Erektil disfonksiyon) ve ERKEKSİN
 
      çok yıllardan beri bilinen erkeklerdeki sertleşme problemi (sertleşmeme-sertliğisürdürememe), özellikle 40 yaş üstündekilerin en önemli cinsel sorunlarından biridir. Bu durum evli çiftler arasında yaşandığında, çiftlerin birbirinden zamanla uzaklaşmalarına, aile içi kavgalara hatta boşanmalara bile neden olabilmektedir. Halk arasında iktidarsızlık olarak bilinse de, “sertleşme problemi” olarak tarif edilmesi dahadoğrudur. Bu problem, 40 yaşını geçen erkeklerin neredeyse yüzde 70’inde görüldüğü için, birçok erkek sertleşme fonksiyonunun, yaşlandıkça doğal olarak azaldığına inanır. Ancak çoğu zaman yaşın ilerlemesi, sertleşme probleminin tek sebebi değildir. 
      Kadınlar yapıları gereği her zaman ve her yerde ilişkiye girebilirler. İstemese de,psikolojik olarak uygun olmasa da ilişkiye girme açısından özel bir hazırlık yapmasına gerek yoktur. Burada karıştırılmaması gereken önemli bir durum var: Konuştuğumuz konuilişkiye girebilmektir, bu ilişkiden zevk alınıp alınmayacağı ayrı bir konudur. 
      Oysa erkeklerin cinsel ilişkideki rolleri; penise ve penisin sertleşme durumuna göre değerlendirilmektedir. Yanierkeğin cinsel ilişkiye girebilmesi için penisinin sertleşmesi ve bu sertliği sürdürmesi gerekir. Böyle olunca dasertleşememe, birçok erkeğin ciddi bir kaygısı haline gelmektedir. Bu tür korkulu durumlarla karşılaşmamak için hızlı bir şekilde etkisini gösteren erken boşalma, sertleşme sorunlarınızda yanınızda bulabileceginiz ERKEKSİN ile her anilişkiye hazır bir konum alabilirsiniz.
Sertleşme probleminin sebeplerini basit olarak iki ayrı kategoride inceleyebiliriz.
 
Şeker Hastalığının sertleşmeye etkisi ve ERKEKSİN
      Diyabet sertleşmeye neden olan sebepler arasında en sık görülendir. Diyabet hastası olan birçok erkektesertleşme bozukluğu görülmektedir.  Problem normal erkeklere göre daha erken dönemlerde ortaya çıkmakta, hem de üç kat daha fazla görülmektedir. Diyabet hem sinir hem de damar hasarı yapmaktadır. Diyabette, arterlerde vepenise kan taşıyan daha küçük kan damarlarında meydana gelen değişmeler ve sertleşmede görevli sinirlerin hasar görmesi sonucu sertleşme problemi oluşmaktadır. 
      Birincisi bedensel sebepler diye tanımlayacağımız bazı hastalıklardır.  Burada özellikle damar sağlığını etkileyen hastalıklar ön plandadır. Diyabet (şeker hastalığı), cinsel yolla bulaşan hastalıklar, tansiyon yüksekliği, kalp hastalıkları, kolesterol yüksekliği, sinir sistemi hastalıkları, penisteki şekil bozuklukları, KOAH, kronik böbrek yetmezliği, hormonal bozukluklar, prostat hastalıkları sertleşme problemine neden olan hastalıklardır. Sigara da,sertleşme problemine yol açan en önemli faktörlerden bir tanesidir. Başka sebeplerle kullanılan ilaçların yan etkisi olarak da sertleşme problemi görülebilir.
      İkincisi psikolojik sebeplerdir. Stres-yoğun iş hayatı, duygu durum bozuklukları, alkol bağımlılığı, depresyon gibi rahatsızlıklar da sertleşme problemlerine neden olabilirler. Ekonomik zorluklar, sosyal ilişkilerde yetersi olma, penis büyüklüğü kaygısı, erken boşalma korkusu, cinsel partnerini tatmin edememe şüphesi, cinsel partnerinin zevk almaması, suç işlediğini düşünme kaygısı, aldatma veya aldatılma korkusu veya da başka erkeklerle karşılaştırılma korkusu gibi nedenler de sertleşme kaygısı yaşayan erkeklerde, sertleşme problemleri daha sık görülür. Yapılan çalışmalar, sertleşme kaygısı yaşayan erkeklerin birçoğunun, daha sonra gerçek anlamda sertleşme sorunuyaşadıkları göstermiştir. 
      Sertleşme Problemine neden olan sebebin iyi tespit edilmesi gerekir. çünkü birçok hastalığın tedavisinde olduğu gibi, nedene yönelik tedavi yapılmaktadır. Bu sorunu yaşayanlara sorulacak ilk soru, sabah sertleşmelerinin olup olmadığı sorusudur. Kişinin mastürbasyon yaparken de sorun yaşayıp yaşamadığını ifade etmesi önemlidir. Sabahsertliğinin yaşanması, mastürbasyon sırasında sorun yaşanmaması, problemin daha çok psikolojik kökenli olduğunu düşündürür. Şikayetlerin başlama zamanı, ani mi, yavaş yavaş mı geliştiği, cinsel partnere göre değişip değişmediğinin de sorgulanması önemlidir. Yaşanan başka bir hastalıkla, problemin aynı zamanda başlayıp başlamadığı da önemli bir detaydır. Bu ilk sorgulamadan net sonuç alınamazsa, penisteki kan akımının ultrason ile ölçülmesi, penise çeşitli ilaç uygulamaları gibi yöntemlerle de teşhis konulabilir. 
      Sertleşme problemi yaşayan erkeklerin, kendilerini cinsel açıdan yetersiz hissettikleri, buna bağlı olarakkadınlardan ve toplumdan uzaklaştıkları, iş hayatında başarısızlık yaşadıkları, hatta eşcinsellik kaygılarına bile kapılabildikleri tespit edilmiştir. Sertleşme problemine neden olan sorun ne olursa olsun, sorunun bir an önce çözülmesi cinsel yaşamın sağlıklı devam etmesi açısından çok önemlidir. Özellikle bedensel sebeplere bağlısertleşeme sorunu uygun zamanda çözülmezse, bir süre sonra erkekte sertleşememe korkusu başlayacak, buna bağlı olarak da problem daha da derinleşecektir. Artık sorun hem organik hem de psikolojik hale gelecektir. 
      Birçok erkek hayatının değişik yaşlarında sertleşme problemi yaşayabilir. Bunun değişik sebepleri olabilir. Bunu birhastalık olarak görüp, tedavi yapılması gereken durum, sertleşme sorunun en az üç aydır devam ediyor olmasıdır. Yani üç aydır devam eden, cinsel istek olduğu halde, yeterli sertliği elde edememe durumuna, “sertleme problemi” diyoruz. Kişi normal cinsel yaşamını sürdürürken, günün birinde bir kere veya iki kere sertleşmeme ya da sertliğini sürdürememe yaşamışsa bu tedavi gerektiren bir durum değildir.  Buna göre hayatınızın belirli bir döneminde bir veya birkaç kez başarısız olmuşsanız hemen hekime başvurmanıza gerek yoktur, ancak bu durumunuz üç ay devam ederse mutlaka tıbbi destek alınmalıdır. İşte ERKEKSİN bu noktada kişilerin sertleşme problemlerine neden olan tüm sorunların giderilmesini saglamıs olup erken boşalma ve cinsel isteksizlik sorunlarınızın tedavisinde de güvenle kullanabileceginizi dile getiriyoruz. Bu zamana kadar kullandırdıgımız tüm butür sorunları olan kişilerde etkisini rahat birşekilde göstermiş ve penisdeki dokuların (Corpora Cavernosa) ve  (Corpus Spongiosum) onarılmasını saglamış kan dolasımını düzenledigi görülmüş ve sperm oranlarında artış saglamıştır. 
 
      Sertleşme probleminin birkaç şekli vardır:
1. En sık olanı cinsel birleşme için gerekli şekilde sertleşme sağlayamamadır.
2. Sertlik halinin devam ettirilmesinde zorluk çekme şeklinde de olabilir.
3. Özellikle kronik hastalığı olanlarda olduğu gibi, cinsel birleşme için yeterli olan, ancak eskiye göre daha zayıf olan sertleşme şeklinde de olabilir.
4. Karşılaştığımız bir diğer durum ise, sertleşebileceğine ve sertliğini koruyabileceğine olan güveninin azalmasıdır.Özellikle ilk deneyimlerinde sıkıntı yaşayanlarda bu durum sık görülmektedir. İlk deneyim yaşanan heyecan, konu hakkındaki bilgi eksiklikleri, ortamın rahatsız edici bir ortam olmasına bağlı olarak yaşanan bir sertleşmeme, kişinin tüm cinsel yaşamını etkileyebilmektedir. 
 
      Sertleşme (ereksiyon) Nasıl Olur 
        Erkek cinsel organı, Penis, üç ana dokudan oluşan, uyarılıp sertleşmeye yatkın bir organdır. Bu dokulardan ikisiCorpus Cavernosa, alttaki doku ise Corpus Spongiosum (idrar yolu ve sperm kanalıbu dokunun içindedir)’dur.Sertleşme sırasında bu dokulara kan dolmaya başlar. Corpus Cavernosa’nın etrafındaki bağ doku kanın geri dönüşünü engelleyerek sertleşmeyi sağlar. Yani arterler kan getirirken penis gevşer. Penis kanla dolarken,toplardamarlara ait yol kapanır ve sertleşme gerçekleşmiş olur. Herhangi bir sebeple kan dolacağı zaman yeterligevşeme olmaz ise, kan dolamayacağından sertleşme olmaz. Bazı durumlarda da kan dolmasına rağmen, geri dönüş yolu kapatılamazsa ya sertleşme istenilen düzeye gelmez ya da yeterli süre sürdürülemez. Burada ERKEKSİNiçerigindeki ginseng ve çakşır otunun etkisi ile kan dolaşımını hızlandırarak penise kan akışının saglanması için önemli bir rol oynamaktadır. Düzenli bir kullanımda kan dolaşımı düzene gireceginden (Corpora Cavernosa) ve  (Corpus Spongiosum) a giden kanallardan kan geçişi kolaylasarak dolaşım düzene girer. Böylelikle kişi uzun bir süre başka bir ürün kullanmasına gerek kalmadan kendi kaynakları ile Erken boşalma Sertleşme sorunlarını gidermiş olur
 
      Sertleşme Probleminin tedavisinde ERKEKSİN
      Sertleşme sorunun tedavisinde, doğru tanı konulması çok önemlidir. Sorunun bedensel mi, psikolojik mi olduğu,altta yatan hastalıklar, kullanılan ilaçlar, kişinin sosyal yaşamı tedavinin düzenlenmesinde önemli ayrıntılardır.Sertleşme probleminde kullanılan tedavi yöntemleri aşağıdakilerdir:
- Ağızdan ilaç tedavisi (Bunlar kanın penise akmasını kolaylaştırırlar. İlacın etki edebilmesi için erkeğin cinsel olarak uyarılmış olması gerekmektedir. Bu ilaçların bazı yan etkileri vardır: en sık baş ağrısına neden olur. Ayrıca yüzde kızarıklık, hazımsızlık ve burun tıkanıklığı da yapabilir. İlaç tedavisi herkes için uygun değildir, kullanmadan önce mutlaka hekime danışılmalıdır)
- Enjeksiyon tedavisi (Sertleşmeyi sağlayan bazı ilaçlar penise enjekte edilir.
- Hormon yerine koyma tedavisi (Sertleşme probleminin sebebi, testosteron seviyesinin düşüklüğü ise, ağızdan, cilt üzerinden veya enjeksiyon şeklinde testesteron verilerek eksiklik tamamlanır) 
- Cerrahi tedaviler (penil protez gibi) 
- Psikolojik terapi (Uzman psikologlarla sertleşme problerini çözme konusunda çok ciddi başarılı sonuçlar alınmaktadır)
- Bitkisel Tedavi (Cinsel istek ve performansı artırabilen bazı bitkiler vardır. Bu bitkilerden elde edilen çok sayıdabitkisel ürün üretilmiştir. Bu ürünleri kullanırken etkinliği kanıtlanmış bitkilerden elde edilen ürünleri ve güvenirliliği kabul görmüş firmaların ürünlerini kullanmanızı öneririm. Bu sebebden dolayı güçlü içerigi ve buzamana kadar kullandırmıs oldugum kişilerde ERKEKSİN isimli ürünün etkili bir sonuc verdigini soyluyor ve sizlerinde bu ürünü güvenlekullanmanızı öneriyorum
 
      Sertleşme bozuklukları çeşitleri şunlardır:
      * Sertleşmenin hiç olmaması: İster kendiliğinden ya da bir dış uyarıyla, isterse yalnızken ya da cinsel ilişkisırasında sertleşme hiçbir şekilde gerçekleşmez.
 
      * Yetersiz sertleşme: Sertleşme vardır, ancak cinsel ilişkinin sürdürülmesi için yeterli değildir. Yetersizsertleşmede hasta ve eşi genellikle başarısız cinsel ilişkiden yakınır.
 
      * Kararsız sertleşme: Cinsel ilişki sırasında sertleşme düzeyi değişiklik gösterir. Birleşme öncesinde gelişen tam sertleşme, birleşme anında kaybolur. İlişki tamamlanabilir.
 
      * Yerine göre sertleşme: Hasta yalnız kaldığında kendiliğinden ya da mastürbasyon sırasında sertleşmegerçekleşir. Ama ilişki sırasında sertleşmenin olup olmayacağı kesin değildir. Bu durum kişiye ya da dış koşullara bağlı olabilir. Bir erkeğin özel yaşamını paylaştığı kişinin yanında ulaştığı sertleşme ile böyle özel bir ilişkide olmadığı birinin yanında ulaştığı sertleşme arasında belirgin farklar görülebilir.
 
      * Ağrılı sertleşme: Enfeksiyon ve sinir iltihabı (nevrit ve peyroni) gibi hastalıklara bağlı olarak sertleşme ağrılı olarak gerçekleşir. 
 
Erkexin, Erkexin çakşır otlu bitkisel afrodizyak, Bitkisel Afrodizyak, Ereksiyon Sorunları, Erken boşalma,  Erkexin, Erkexin çakşır otlu bitkisel afrodizyak, Bitkisel Afrodizyak, Ereksiyon Sorunları, Erken boşalma,  

İLGİLİ ÜRÜNLER

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

89.90 TL

Balen Arı Sütü & Kırmızı Ginseng & Polen & Propolis V­5

Balen-For Men 120 Kapsül Karışım Gıda Takviyesi

180.00 TL

Balen-For Men 120 Kapsül Karışım Gıda Takviyesi

Erkexin Epimedyum Karışımlı Macun 240 gr

100.00 TL

Erkexin Epimedyum Karışımlı Macun 240 gr

Erkexin Epimedyum Karışımlı Stick Macun 12*20 Gr

120.00 TL

Erkexin Epimedyum Karışımlı Stick Macun 12*20 Gr

Benzer Makaleler